• Zajačia rodinná opekačka

      D1.C ukončila školské povinnosti opekačkou na hradisku, kde si všetci zajkovia oddýchli po namáhavom roku, pochutili si na opekaných dobrotách, zahrali futbalový zápas a hlavne s poriadne zabavili :)

     • V reštaurácii

      Dovolenky a leto sa nezadržateľne blížia a s nimi aj cestovanie do zahraničia. Naši tretiaci sa na hodinách anglického jazyka zahrali na reštauráciu. Vytvorili si vlastné menu, vymysleli si názov reštaurácie, pripravili stolovanie a vyskúšali si objednávanie v reštaurácií. Komunikácia v cudzom jazyku je náročná, ale hladní a smädní už na dovolenke nezostanú 🙂.

     • New Generation Challange

      Dňa 17.6.2022 sa uskutočnil na Martinskej základnej škole streetballový turnaj NEW GENERATION CHALLENGE. Turnaja sa zúčastnilo 30 družstiev zo žilinských základných škôl a súťažili v 3 kategóriách U11, U13, U15 zmiešaných družstiev chlapcov a dievčat.

      Naša škola postavila v kategórii U13 jedno družstvo a v kategóriách U11 a U15 po dve družstvá. Zápasy boli zaujímavé, napínavé a naši žiaci ukázali, že sa v športových súťažiach vieme aj víťazne presadiť .V kategórii U11 družstvo v zložení Natália Šmihovská, Sára Sabolová, Jakub Vyletel, Matej Tužinský a Stano Stenchlák získali 3.miesto.

      Okrem zápasov sme sa zapojili aj do súťaží v streľbe trestných košov, kde do finále postúpili Emma Vavricová a Jakub Vyletel. V súťaži basketbalových zručností sa do finále prebojovala Lenka Šlesarová, ale na víťazstvo týchto aktivít sa nám nakoniec nepodarilo siahnuť. Verím, že cenné skúsenosti zužitkujeme na budúci rok .

     • Ako sa nám darilo na Technike

      Vyučovanie predmetu Technika je pre našich žiakov možnosťou pracovať s rôznymi materiálmi, nástrojmi a náradím.   Naši žiaci pri práci na rôznych výrobkoch v závislosti od ročníkov prejavili svoju zručnosť, tvorivosť a nápaditosť. Pracovali nielen s drevom, ale aj s plastom. Venovali sa aj šitiu a tiež vareniu  Niektoré svoje výrobky si mohli zobrať domov a pochváliť sa rodičom. 

      Posúďte sami ako sa im výrobky podarili. 

  • Fotogaléria

    zatiaľ žiadne údaje
  • Počítadlo návštev

   Počet návštev: 1807675
  • Pozrite tiež