• Milí rodičia, radi by sme Vás požiadali o spoluprácu pri elektronickom vyplnení Dotazníka spokojnosti pre rodičov. Cieľom dotazníka je zhodnotiť kvalitu školy. Váš názor je pre nás dôležitý, preto Vás prosíme, aby ste dotazníku venovali náležitú pozornosť. Čím viac Vašich odpovedí, tým objektívnejšie hodnotenie pre nás.
      • Vážení rodičia, priatelia a priaznivci školy, dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o 2% z Vašich daní.
      • Poznávací zájazd do Viedne sa uskutoční 24. mája 2018. V programe je zahrnutá prehliadka čokoládovne, cetra mesta, Schönbrunnských záhrad a Prírodovedného múzea.
        • Dotazník spokojnosti pre rodičov

Milí rodičia, radi by sme Vás požiadali o spoluprácu pri elektronickom vyplnení Dotazníka spokojnosti pre rodičov. Cieľom dotazníka je zhodnotiť kvalitu školy. Váš názor je pre nás dôležitý, preto Vás prosíme, aby ste dotazníku venovali náležitú pozornosť. Dotazník je anonymný a všetky získané dáta sú dôverné. Vopred Vám ďakujeme za spoluprácu. Čím viac Vašich odpovedí, tým objektívnejšie hodnotenie pre nás! Podrobný návod k vyplneniu TU.

• Čistenie Vodného diela Žilina

Do galérie Čistenie Vodného diela Žilina boli pridané fotografie.

V sobotu 21.4. sa členovia športovo-turistického krúžku pridali k stovkám ľudí, ktorí čistili naše krásne mesto. My sme sa vybrali pomôcť Vodnému dielu Žilina. Po upratovaní nás čakal relax...Viac uvidíte vo fotoalbume.

• Talent*umenie*kumšt

V celoslovenskej výtvarnej súťaži Talent*umenie*kumšt získala naša žiačka Kristína Oršulová 1. miesto v internetovom hlasovaní o najkrajšiu prácu s celkovým počtom hlasov 1350! Súťaže sa zúčastnila s tréningovým vreckom v ľudovom motíve, ktorý nielen maľovala, ale i šila. Gratulujeme!!

• Deň narcisov

Počas Dňa narcisov sa podarilo na škole vyzbierať sumu 144,26 €. Občianske združenie Liga proti rakovine ďakuje za finančné dary a dobrovoľníčkam za ochotu, pretože ani bez nich by táto zbierka nemohla byť realizovaná tak úspešne v rámci celého Slovenska!

• Plavecký kurz

budeme organizovať pre žiakov 1. až 3. ročníka od 16. do 27. apríla 2018. Bližšie informácie TU.

• Poznávací zájazd do Viedne

sa uskutoční 24.5.18. V programe je zahrnutá prehliadka čokoládovne, cetra mesta, Schönbrunnských záhrad a Prírodovedného múzea. Predpokladaný návrat do ZA 20-21:00. Cena 18 €/žiak pri min. počte 40 žiakov. Záujemcovia nech sa hlásia u p.uč. Horáčkovej spolu s peniazmi najneskôr do konca apríla.

• Shakespeare´s Day na 1.stupni

Do galérie Shakespeare´s Day na 1.stupni boli pridané fotografie.

Vo štvrtok 12.4. prebehla na 1.stupni súťaž v prednese anglickej poézie a prózy pod názvom Shakespeare´s Day. Porotu veľmi príjemne prekvapili kvalitne pripravení žiaci. 1.miesto získala Nelka Blahutiaková. Viac uvidíte do fotoalbume.

• Pondelok 23. 4. 2018
    • Videoprezentácia Dňa otvorených dverí 2018

• Letný tábor

• Od 8. do 14. júla 2018 organizujeme tradičný letný tábor v Kunerade. Pekný začiatok leta pre všetky deti! Bližšie informácie ako i možnosť stiahnutia prihlášky TU.

• Beseda so spisovateľom
      • Deň Zeme - Maľovanie na chodník