• Vyzdvihovanie detí z ŠKD systémom Bellhop

Pripravili sme pre vás a vaše deti novinku v spôsobe vyzdvihnutia detí zo Školského klubu detí (ŠKD). V nasledujúcom období bude uvedené do prevádzky nové zariadenie – čipový systém BELLhop. Ide o nový elektronický systém vyvinutý priamo pre školské kluby spoločnosťou NeurIT.  Bližšie informácie TU.

• Vianočné dielne 4. oddelenia ŠKD

Dňa 7.12. neprišli do 2.B ŠKD len žiaci, ale svojou návštevou nás potešili aj rodičia a starí rodičia. Spoločne sme v dobrej nálade pracovali a vytvorili sme krásne vianočné venčeky. Ďakujem za účasť všetkým!

• Vianočné tvorivé dielne - 5. oddelenie ŠKD

Vo štvrtok 7.12.2023 sa konali v ŠKD v 5. oddelení (2.C a časť 2.A) vianočné tvorivé dielne. Deti spolu s rodičmi vyrábali handmade výrobky s vianočnou tematikou - servítkovou metódou oživili drevené svietniky a z dielne pani Mičovej, mamičky Paťka Miča  z 2.C,  sme si vyskúšali vyrobiť anjelikov. Svojou tvorivosťou prispela aj pani triedna učiteľka z 2.C Katka Jurgová. Rodičia prispeli nielen svojou šikovnosťou a dobrou náladou, ale aj chutným občerstvením. Ďakujeme všetkým zúčastneným - deťom, rodičom, pani triednej učiteľke a pomocníčke Marianke.

• Vianočné dielne u námorníkov

V 1.A. sme mali vianočné dielničky, kde sme spolu aj s rodičmi vyrobili krásne výrobky, ktoré sa budú tiež predávať na vianočných trhoch.

• Vianočné tvorivé dielne - 2. oddelenie ŠKD

Rybičky a mravčekovia z 2. oddelenia ŠKD spoločne so svojimi rodičmi vytvárali krásne vianočné dekorácie, ktoré predstavia na Vianočných trhoch v dňoch 12. a 13.12. vo vestibule školy. Takýmto spôsobom si spoločne aj s p. učiteľkou a p. vychovávateľkou spríjemnili adventný predvianočný čas.