• Školský ples

V piatok 9.2. sa uskutočnil na našej škole obľúbený školský ples. Veľká vďaka patrí rodičom p. Kostikovi, p. Zikešovej, Obročníkovej a Kostikovej za organizáciu a účasť v bufete, študentom za výpomoc, p. Franekovi a ostatným sponzorom za hodnotné dary, pani kuchárkam za výbornú večeru a všetkým zamestnancom školy, ktorí pomáhali pri výzdobe -  najmä p. Tomanicovej, Hulínovej, Oršulovej a Muščíkovej.

Vďaka týmto ľuďom bol ples skvelý a všetci zúčastnení sa dobre zabavili.

• Karneval

Fašiangové obdobie je v plnom prúde a preto si deti z ŠKD spolu pani vychovávateľkami a pánom vychovávateľom užili v tomto týždni krásne zábavné popoludnie. Masky od výmyslu sveta, úžasná výzdoba, zábavné úlohy, smiech ale aj tanečné kreácie - to všetko bolo súčasťou nášho školského karnevalu. Deti si to veľmi užili a na záver sa každý účastník občerstvil výbornou tradičnou fašiangovou  šiškou. Tešíme sa o rok.

• Tematický deň na 1.stupni

Zhodnotenie polročnej práce sme si prakticky vyskúšali počas tematického dňa. Počas tohto dňa si deti vyskúšali množstvo zaujímavých aktivít, overili si svoje vedomosti, zručnosti ale aj spoluprácu, empatiu alebo riešenie problémových úloh. Každý ročník pracuje na svojej ročníkovej téme a jej vyvrcholením je práve tematický deň. Ako pracovali jednotlivé ročníky a čo všetko krásne vymysleli pani učiteľky pre deti si pozriete vo fotoalbume.

• Okresné kolo matematickej olympiády

Úspešná riešiteľka domáceho kola Lenka P., v ktorom obdivuhodne vyriešila zadané úlohy, bola pozvaná na okresné kolo tejto súťaže dňa 24.1.2024, kde bojovala ďalej medzi najšikovnejšími piatakmi zo všetkých škôl v okrese. Umiestnila sa na prvom mieste. Lenka sa tešila z vecnej ceny a my jej želáme veľa, nielen matematických, úspechov.

• Školské kolo PYTAGORIÁDY pre 5.-8.ročník

Naši šikovní žiaci druhého stupňa dostali vecné ceny za úspešné vyriešenie úloh školského kola Pytagoriády a postupujú tak do okresného kola tejto súťaže, ktoré bude v apríli. Držme im palce, aby sa im darilo aj naďalej.

Kategória P5:

1. miesto: Ema Jantošiaková