• Knižné tipy od našich detí

Tradičné triedne stretnutie s knižkami sa u štvrtátov koná vždy v marci. Deti si vymieňajú zážitky z prečítaných kníh, skúsenosti, ale aj nápady na ďalšie čítanie. V triede máme rôzne tipy čitateľov, preto je z čoho si vyberať. Ak hľadáte tip na dobrú knižku, možno si niečo vyberiete aj Vy.

• Z rozprávky do rozprávky 2

Aj deti 2. a 3. ročníkov sa stretli na spoločnom rozprávkovom popoludní. Riešili rozprávkovú tajničku, plnili rozprávkové úlohy a taktiež absolvovali zážitkové aktivity, ktoré ich preniesli do jednotlivých rozprávkových príbehov. Pri príležitosti Mesiaca knihy si tak overili svoje vedomosti, schopnosti aj zručnosti a zároveň sa zabavili.

• Z rozprávky do rozprávky

Dňa 28.3.2023 v rámci aktivity v ŠKD - Z rozprávky do rozprávky - prváčikovia navštívili štvrtákov. Naši šikovní štvrtáci im prečítali rozprávky a ukázali knižky, ktoré radi čítajú. Príbeh o jahniatku, ktoré hľadalo svoj domov a zaujímavé čítanie o čarovných jednorožcoch prváčikov zaujalo a potešilo. Aktivita sa konala v rámci mesiaca - Marec mesiac knihy.

• Streetball dievčat

28.3.2023 sa na našej škole konalo okresné kolo v Streetballe dievčat ZŠ. Máme veľmi dobré basketbalistky, ktoré podali skvelý výkon a podarilo sa im umiestniť na krásnom 3. mieste. Gratulujeme a ďakujeme 🙂

• Milí učitelia,

ďakujeme, že ste tu každý deň pre nás. Vďaka vám, už vieme veľa vecí. Keď sme prišli na túto školu, nevedeli sme ani do triedy trafiť :-). Učíte nás veľa vecí. Vďaka Vám sme múdrejší. Ste pre nás vzorom. Ste pre nás ako druhí rodičia. Užite si svoj Deň učiteľov.

S pozdravom vaši žiaci❤