• Tripartitné schôdzky R-U-Ž-A

Vážení rodičia,

radi by sme našim žiakom spolu s Vami pomohli aj tento rok  úspešne zvládnuť v pohode a v tvorivej atmosfére.  Od októbra do apríla na našej škole budú tripartitné schôdzky s názvom RUŽA: R ako rodič, U ako učiteľ, Ž ako žiak, A ako asistent. Cieľom týchto stretnutí je dať priestor priateľskému rozhovoru medzi rodičom, žiakom, učiteľom a prípadne aj asistentom.

Triedni učitelia na konci októbra vypíšu prvé termíny (konzultačné hodiny v edupage) a rodičia sa na tieto termíny budú postupne „zapisovať“ tiež cez edupage. Konzultácie budú prebiehať v časovom rozpätí do max. cca 20 minút. Toto stretnutie je pre každého rodiča a žiaka povinné.

Tešíme sa na spoluprácu.

• Slávnostný začiatok školského roka 2023/24

Tak už to začalo! V pondelok 4.9. sa opäť otvorili brány škôl a aj my sme privítali okrem starších žiakov aj deti z úvodného a 1.ročníka. Prajeme všetkým, nech sa im v škole darí a prípadné malé neúspechy nech ich neodradia, lebo aj tie patria k životu. Držíme palce!

• MyBrain Academy na našej škole

V prípade dodatočného záujmu o registráciu boli všetkým rodičom cez aplikáciu Edupage rozposlané podprobnejšie informácie.

• Slávnostné otvorenie školského roka

A je to tu! Prázdniny sa skončili, začína škola. Tešíme sa na vás v pondelok 4. septembra na slávnostnom otvorení školského roka.

S prvákmi sa stretneme o 8,15 a ostatnými žiakmi (2.-9. ročník) o 9,00. Predpokladané ukončenie prvého školského dňa je 10,30.

Upozorňujeme, že 4. septembra sa v školskej jedálni nevarí a nepracuje ani ŠKD.

• Získali sme zľavový kód na Fusakle

Koncom apríla sme pri príležitosti Dňa Zeme zvládli poslednú výzvu projektu Recyklohry – Jarné upratovanie s Fusaklami! Zapojila sa každá trieda našej školy a spoločnými silami sme vyčistili naše sídlisko a niektorí aj okolie Rajčanky. Pani učiteľka Oršulová túto akciu spracovala do krátkeho videa, ktoré sme zdieľali aj na webstránke školy alebo na školskom instagrame a facebooku.

Fusakle video videli a zdieľali aj na svojom instagramovom profile a za naše zapojenie sme získali zľavový kód na nákup produktov z e-shopu fusakle.sk.

Zľava je platná do 30.9.2023 a využiť ju môžu všetci žiaci, rodičia, či učitelia. Ďakujeme za pomoc na projekte Rycyklohry a prajeme príjemné nakupovanie.