• Mikuláš na 1.stupni

•

Mikuláš, čert a anjel zavítali 6. decembra medzi menšie deti. Čo všetko sa tam dialo si môžete pozrieť po kliknutí na obrázok.

• Zábavné anglické popoludnie

• Pani učiteľka Andoková pripravila pre žiakov 3. a 4.ročníka zábavné anglické popoludnie spojené s premietaním, súťažami a tenisom. It was perfect!

Viac uvidíte po kliknutí na obrázok.

• Deň otvorených dielní

•

Žiaci 9.C sa zúčastnili Dňa otvorených dielní, organizovaných Dopravnou akadémiou v Žiline v priestoroch ich dielní v SAD. Fotoalbum z akcie pozri kliknutím na obrázok.

• Vianočné tvorivé dielne aj s rodičmi

•

Krásna tradícia pokračuje... pani vychovávateľky, učiteľky, deti a rodičia sa spojili a spoločne vytvárajú krásne výrobky na Vianočné trhy na našej škole. Ďakujeme...

• Školské kolo olympiády zo slovenského jazyka a literatúry

• Pred niekoľkými dňami na našej škole prebehla SJ Olympiáda pre žiakov 8. a 9. ročníkaSvoje  vedomosti a zručnosti v spomínanom predmete si vyskúšali žiaci, ktorí sa aj takýmto spôsobom môžu pripravovať na Monitor. Po prvom kole bolo jasné, že pre niektorých súťažiacich boli úlohy nad ich sily, ale oceňujeme snahu. Do druhého kola postúpili súťažiaci, ktorí napokon obsadili aj výherné miesta - pozri výsledkovú listinu kliknutím na obrázok.

Víťazom blahoželáme, ďakujeme všetkým súťažiacim a Tomášovi držíme palce, pretože bude našu školu reprezentovať v obvodnom kole 13. decembra.

• Separujeme s deťmi pre krajšiu Žilinu

• „Separujme s deťmi pre krajšiu Žilinu“ je názov projektu, do ktorého sa zapojili deti zo 4.D ďalšou aktivitou  a to zbieraním odpadkov v Lesoparku. Prispeli tak ku krajšiemu a čistejšiemu prostrediu v našom meste. Za svoju snahu a aktivitu získali 3.miesto v množstve vyzbieraného odpadu a získali do svojej triedy lopty.

• Profesionálny kuchár Nestlé v našej kuchyni

• V stredu 13.11. varil v našej kuchyni profesionálny kuchár Nestlé spolu s našimi šikovnými kuchárkami. Pripravili nám zapekané kuracie prsia so zemiakmi s pórom a cibuľkou, zeleninový šalát mix a dezert Tiramisu. Viac fotografií nájdete po kliknutí na obrázok.

• Helloween

•

Aj tohto roku sa konal na škole Helloween, tenkokrát spojený aj so spaním v škole. Fotky si môžete pozrieť po kliknutí na obrázok.

• Koncert 1.stupňa

•

Radko Pažej a Jaro Gažo sú vynikajúci muzikanti, ktorí robia úžasné koncerty. 25.10. sa o tom opäť presvedčili žiaci 1.stupňa.

• Deň zdravej výživy

•

Vo štvrtok na Deň zdravej výživy pripravili tretiaci a štvrtáci svojim mladším kamarátom tvorivé dielne s ochutnávkou zdravých jedál z ovocia, zeleniny alebo syrov. Mňam!

Fotky si môžete pozrieť po kliknutí na obrázok.

• Jesenné tvorivé dielne

• Začiatkom októbra mali deti z 2.A, 3.A a 4.D Jesenné tvorivé dielne. Najprv si  nazbierali materiál na výrobu (listy, konáriky, šípky a pod.) a potom tvorili krásne jesenné výrobky. Bližšie pozri vo fotoalbume kliknutím na obrázok.

• Adventná Viedeň

•

V mesiaci december organizujeme exkuziu do "Adventnej Viedne". Bližšie informácie pozri po kliknutí na obrázok.

• Deň duševného zdravia

•

Deti sa so svojimi učiteľmi  v tento deň - Deň duševného zdravia - obliekli do veselých farieb. Pozrite sa na ne kliknutím na obrázok.cheeky

• Záchranárske dni v Žiline

• V rámci  projektu Záchranárske dni pre celú rodinu 2013, konaného 10. - 11.  oktróbra,  bol vyhlásený požiarny poplach vo všetkých základných školách.  Naša škola sa stala v tomto roku víťazom o Putovný pohár primátora mesta. Bližšie informácie po kliknutí na obrázok.

• Beh správnym smerom

• Blahoželáme Vikinke Káčerovej z 1.B triedy k získaniu 1.miesta v štvrtom ročníku charitatívneho behu: Beh správnym smerom, v najmladšej vekovej kategórii M. Výsledkové tabuľky a bližšie informácie o akcii získate kliknutím na obrázok.