• Voda - -výukový program pre štvrtákov

•

Štvrtáci mali možnosť dozvedieť sa niečo zaujímavé o vode. Prednášajúce panie z ŠPO z Varína mali pripravený naozaj zaujímavý program. Bližšie sa dozviete po kliknutí na obrázok.

• Rozhovor s novinárkou

• Pri príležitosti Dňa matiek bola u nás v škole p.novinárka. Rozprávala sa s niektorými žiakmi 1.stupňa. Viac po kliknutí na obrázok...

• Naši šiestaci v televíznom vysielaní

•

túto sobotu 10. mája o 9,15 si naši šiestaci premerajú sily so žiakmi zo ZŠ Stará Ľubovňa v televíznej relácii STV 1 - Daj si čas! Zábavno-súťažná relácia pre deti, v ktorej nepôjde len o znalosti z histórie - Uhorska v 11. - 13. storočí, ale aj o zručnosť, fantáziu a pohotovosť súťažiacich.

• Výnimočné úspechy v recitačných súťažiach

•

Vynikajúce 2. miesto obsadila naša ôsmačka Terka Káčeriková na krajskom kole Hviezdoslavovho Kubína, ktoré prebieha pod názvom Vajanského Martin.
            Na 1. mieste v súťaži rétoriky v regionálnom kole Štúrovho Zvolena sa umiestnila naša šiestačka Eliška Luptáková a postupuje do celoslovenského kola. Gratulujeme!!!!

• Dopravné popoludnie v ŠKD

•

pani vychovávateľky pripravili pre deti v ŠKD veľmi zaujímavé popoludnie venované dopravnej výchove. Fotky si pozrite po kliknutí na obrázok.

• Plavecké preteky

•

Už pravidelne sa raz v mesiaci naši žiaci zúčastňujú plaveckých pretekov, pripravili sme pre Vás fotoalbum z predposledného 5. kola školskej športovej ligy, ktorú organizuje mesto Žilina. Fotoalbum pozrite kliknutím na obrázok a výsledky ligy na www.sport.zilina.sk

• Veľmi múdra hlavička

•

Náš prvák Miško Štalmach dosiahol obrovský úspech. Získal 2.miesto v šachovom turnaji O pohár primátora mesta Žilina. Srdečne blahoželáme!

• Deň narcisov

• V piatok 11.4. aj na našej škole prebiehala zbierka na boj proti rakovine. Ďakujeme všetkým, ktorí kúpou narcisu prispeli k boju proti tejto zákernej chorobe.

• Floorballový zápas so ZŠ Bánová

•

Vo štvrtok sa konal priateľský floorballový zápas medzi našou školou a ZŠ Bánová. Začala tak pekná športová spolupráca. Fotky si môžete pozrieť po kliknutí na obrázok.

• Ocenenie p.vychovávateľky Ondruškovej

•

Dňa 31.3. bola v Mestskom divadle pánom primátorom slávnostne ocenená naša pani vychovávateľka Dáška Ondrušková. Srdečne blahoželáme a ďakujeme za vynikajúcu práce v ŠKD! Bližšie informácie po kliknutí na obrázok.

• Čitateľský maratón

•

V dňoch 24. až 26. marca 2014 sa na našej škole konal čitateľský maratón. Zúčastnilo sa ho 147 žiakov 5., 6. a 7. ročníka. Bližšie po kliknutí na obrázok.

• Shakespeare´s Day na 1.stupni

•

Súťaž v prednese anglickej poźie a prózy Shakespeare´s Day sa konala v utorok 25.3.Víťazmi sa stali Ester Svrčková, Michal Márton a Vanesa Jantošová. Srdečne blahoželáme!

• Výstava fotiek v Auparku a vyhodnotenie najlepších fotografov

•

Výstava fotiek z Fotosúťaže v obchodnom dome pokračuje do 8. apríla 2014. Príďte si pozrieť naozaj krásne zábery našich žiakov, priateľov školy i zábery detí z Plzne. Fotoreportáž zo zahájenia výstavy ako i vyhodnotenia fotosúťaže otvoríte kliknutím na obrázok.

• Plavecký výcvik

•

31. marca 2014 /v pondelok/ začína pre našich prvostupniarov plavecký výcvik. Bližšie informácie po kliknutí na obrázok.

• Školské kolo Olympiády v ruskom jazyku

•

Šikovní jazykári sú aj ruštinári. Na školskom kole v Jazykovej olympiáde z ruského jazyka to boli títo žiaci: Tomáš Zicho - 1. miesto, Monika Jančová - 2. miesto, Mirka Koperová - 3. miesto. Prví dvaja postupujú na krajské kolo do Liptovského Mikuláša. Väčšiu foto po kliknutí na obrázok.

• Postup do celoštátneho kola

• Dňa 14. marca 2014 sa uskutočnilo krajské kolo v olympiáde vo francúzskom jazyku. Žiačka Lívia Lalinská zo 7.A získala 1. miesto v kategórii 1A a postúpila do celoštátneho kola. Výborne sa umiestnila aj Tereza Berecová z 9.A, získala 4. miesto v kategórii 1B.

• Prvé miesto na okresnom kole HK

•

Terezka Káčeriková z 8.C získala na okresnom kole Hviezdoslavovho Kubína v próze prvé miesto a postúpila na krajské kolo do Martina. Gratulujeme! Po kliknutí na obrázok ponúkame pár fotiek zo súťaže.