• Štúrov Zvolen

• 10. mája 2016 zvíťazila naša žiačka Eliška Luptáková z 8.A v regionálnej súťaži v rétorike Štúrov Zvolen a postupuje do celoslovenského kola. Gratulujeme!

• S hadom na zebre

• Aj tento školský rok sa naša škola zúčastní so žiakmi 5. ročníka dopravnej hry s názvom „S hadom na zebre“, ktorá je súčasťou kampane pre základné školy k podpore  udržateľného cestovania – chôdza, jazda na bicykli, cestovanie verejnou dopravou príp. spolujazda pre cesty do školy. Začíname 2.5.2016.

• Dažďová záhrada

• 22. apríla 2016 sa na našej škole konala záverečná konferencia k projektu Dažďová záhrada - miesto pre inšpiráciu, poznanie, činy i relax, spojená so slávnostným otvorením a prehlliadkou záhrady. Bližšie info po kliknutí na obrázok.

• Projekty na vlastivede 4.C

• Aj na hodinách vlastivedy sa učia žiaci vypracovávať projekty. Ako to zvládli šikovní žiaci zo 4.C sa môžete presvedčiť sami.

• Plavecký kurz

•

V apríli sa žiaci 0.-3.ročníka zúčastnili plaveckého kurzu pod vedením skúsených plavčíkov z plaveckej školy NEREUS. A ako to vyzeralo, uvidíte po kliknutí na obrázok.

• Volejbalový turnaj učiteľov

• V piatok 15.4. sa na našej škole konal volejbalový turnaj učiteľov medzi 4 školami. Za našu školu hrali výborne p.učiteľky Galovičová, Kalmanová, Tureková a Ružbarská, ktorým úspešne pomáhali 2 šikovní chlapi. A výsledok? Skončili sme na 1.mieste a získali tak víťazný pohár. Gratulujeme!

• Okresné kolo Pytagoriády

• Úspešní riešitelia okresného kola Pytagoriády, ktoré sa konalo 9.3.2016, obstáli vo veľkej konkurencii žiakov všetkých škôl v okrese Žilina. Gratulujeme "NAŠIM MOZGOM" a sme na vás pyšní!!!

• Čitateľský maratón

• V uplynulých dňoch na našej škole prebehol tradičný čitateľský maratón. Zapojili sa doň žiaci 5. a 6. ročníka, ktorí počas hodín SJL čítali povesti od M. Ďuríčkovej. Foto po kliknutí na obrázok + informačný plagát.

• Športovo-turistický krúžok

• Konečne nastala jar a decká zo športovo-turistického krúžku vyrazili von... A ako to všetko dopadlo si môžete pozrieť po kliknutí na obrázok.

• Deň učiteľov

• 28. marec patrí všetkým učiteľom a vychovávateľom. Tí naši oslávili svoj deň spoločným slávnostným posedením, kde im za prácu poďakovala p.riaditeľka Halečková a predseda OZ Hájik deťom p. Kaličák.

• Hands up crew alebo čarovanie s loptou

• Úžasný zážitok mali žiaci v piatok 1.apríla. Traja mladí muži zo skupiny Hands up crew im ukázali čo všetko sa dá robiť s loptou. Pozrite si fotky, stojí to za to.

• Ocenenie učiteľov

• Mesto Žilina ocenilo pri príležitosti Dňa učiteľov aj našu pani učiteľku Miladu Trháčovú. Zároveň získala cenu Janka Frátrika aj naša bývalá pani zástupkyňa p. Anna Grnáčiková. Srdečne blahoželáme!