• Malí veľkí pomocníci

Hovorí sa, že deti sa veľa vecí naučia pozorovaním. A takto to bolo aj pri meraní teploty dospeláckym dozorom vo vestibule školy. Malé deti to odkukali a spýtali sa, či môžu teplotu merať ony. Týmto chcem pochváliť našich malých veľkých pomocníkov - žiakov z 1.stupňa, ktorí prebrali úlohu meračov teploty. Táto činnosť ich veľmi baví a vykonávajú ju naozaj perfektne.

• Zápis do 1. ročníka

Tento rok prebieha zápis do prvého ročníka našej školy elektronickou formouZápis žiakov do prvého ročníka na našej škole pre školský rok 2020/2021 pokračuje do konca apríla 2021.  Odporúčaná je elektronická komunikácia bez osobnej prítomnosti detí.

Bližšie o našej ponuke pre vaše deti v sekcii Prváci.

• Hádzanársky klub Žilina

Ak si súťaživý/á, hravý/á, neposedný/á a si bojovník - bojovníčka, tak nemáš nad čím váhať.

Príď si zahrať hádzanú, kde Ťa naučíme strieľať góly, zabrániť im alebo chytať v bráne. Nájdeš u nás veľa nových priateľov a množstvo zážitkov.

Kategórie: prípravka, mladší žiaci/žiačky, starší žiaci/žiačky, pripravujeme dorast.

Pridaj sa k nám a zaži pocit víťazstva

web: hadzanazilina.sk
            FB: Hádzaná Žilina