• Hájik Melody Star

      Posledný marcový týždeň dostali žiaci našej školy možnosť zapojiť sa do online školskej súťaže Hájik Melody Star, ktorá mala za cieľ podporiť záujem o hudbu v týchto "koronavírusových" časoch a šíriť povedomie o talentoch našej školy. Nikto z našich žiakov nevedel o tejto súťaži dopredu, a preto žiaci mohli reagovať len bez špeciálnej prípravy priamo so svojím originálnym spontánnym prejavom. Na nečakanú výzvu sa prihlásilo 29 žiakov, z ktorých do hlasovania žiakmi postúpilo 19 skladbičiek. Osem interpretácii potom postúpilo do finále, kde už hlasovali učitelia našej školy .

      Absolútnym víťazom sa stal s elektrickou gitarou Filip Čerňanský z 8.C, ktorý sa začal venovať hre na gitaru až v tomto školskom roku počas dištančného vyučovania, predtým na gitaru hrať nevedel.

      V kategórii hudobný nástroj sa umiestnili:

      1. Marta Bačíková (8.C) - klavír
      2. Maximilián Kuzica (8.A) - flauta
      3. Dominika Pápajová (5.C) - heligónka

      V kategórii spev sa umiestnili:

      1. Kristína Faryová (5.C)
      2. Vanesa Kovandová (5.A)
      3. Victoria Obšivaná (8.A)

      Osobitnú cenu získal aj Juraj Knutelský, ktorý zahral zaujímavú melódiu na pohároch .

     • Prvý apríl online

      Do fotogalérie bol pridaný nový album Prvý apríl online.

      Na našej škole vieme cestovať v čase. Neveríte? Pozrite sa! 1. apríl sme si užili už 31. marca :-). A to, že online vyučovanie môže byť aj zábava, Vám dokážu tieto fotky. Prečo sme to robili? Lebo úsmev je v tomto období ešte viac dôležitý, ako kedykoľvek predtým. Nezabudnite sa usmievať, nič to nestojí, ale úsmev poteší každého, koho stretnete :-).

     • A stále sa zlepšujeme...

      Naša škola si uvedomuje, že deti tu trávia veľa času. Preto sa snažíme vytvárať im príjemné prostredie, v ktorom sa budú cítiť veľmi dobre. Pozrite si, čo nové ich tu čaká...

     • ŠKD alebo Kto sa hrá, nehnevá

      Naše pani vychovávateľky sa snažia držať hesla, Kto sa hrá, nehnevá. Preto sa snažia vymýšľať také aktivity, ktoré by deti bavili. Tu je pár z nich...

  • Fotogaléria

    zatiaľ žiadne údaje
  • Počítadlo návštev

   Počet návštev: 1799977
  • Pozrite tiež