• V dňoch 3. - 5. apríla 2024 sa bude v čase od 14:00 do 18:00 hod. konať zápis žiakov do prvého ročníka. Pred zápisom je potrebné do 3.4. do 12:00 hod. vyplniť elektronickú prihlášku (ak potrebujete pomoc s vyplnením, napíšte nám na zsmladosti.hajik@gmail.com).
          • Hviezdoslavov Kubín na II. stupni

Pred pár dňami prebehlo u nás na 2.stupni školské kolo recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín. Nádejní recitátori nám, porote aj spolužiakom, pripravili príjemné umelecké  popoludnie. Preukázali svoje výborné pamäťové, recitačné schopnosti a tiež poriadnu dávku odvahy pri prekonávaní trémy.

Ďakujeme všetkým žiakom, ktorí sa súťaže zúčastnili  a blahoželáme oceneným.

HK_Vysledkova_listina_22_23.pdf

• Matematika v kocke - Obchod

Činnosť krúžku je vo februári zameraná na finančnú gramotnosť. Začiatok krúžku bol venovaný zisťovaniu cien rôznych výrobkov - deti buď vedeli dané ceny alebo ich zisťovali na internete.  Potom si vytvorili obchod s výrobkami a cenami a zahrali sa na  zákazníkov a  predavačov. Je veľmi potrebné pre život, aby sa aj deti vedeli orientovať v cenách a vedeli samostatne nakupovať.

• Hľadáme účtovníka/účtovníčku

​​​​​​Riaditeľka ZŠ Námestie mladosti 1, Žilina prijme do pracovného pomeru na plný úväzok pracovníka/pracovníčku na pracovnú pozíciu: ÚČTOVNÍK/ÚČTOVNÍČKA s nástupom od 1. apríla 2023.

​​​​​​​Bližšie informácie

• Tréneri v škole - Zbierame mrkvu

Aj v druhom polroku spestrujú naše hodiny telesnej výchovy tréneri z projektu Tréneri v škole. Na hodinách zažívame veľa zábavných aktivít, súťaží a hier. Na tieto perfektné hodiny sa vždy tešia nie len žiaci, ale aj pani učiteľky. 😜