• Pochvaly riaditeľkou školy

Pochvaly riaditeľkou školy - Obrázok 1

Pani riaditeľka udelila na záver školského roka pochvaly žiakom, ktorí reprezentovali našu školu na rôznych súťažiach alebo dosiahli iné mimoriadne výsledky. Všetkým popriala krásne prázdniny.

• Lúčenie 5.B so školským rokom

Lúčenie 5.B so školským rokom - Obrázok 1

5.B je trieda, ktorá má úžasný vzťah medzi žiakmi, rodičmi i učiteľmi. Po roku sa opäť stretli na Hradisku, kde opekali, spievali a hrali na gitare i harmonike aj za prítomnosti bývalých učiteliek a vychovávateľky. Keďže niektorí žiaci odchádzajú na 8-ročné gymnáziá, prajeme im, nech sa im tam darí. A všetci si užite parádne prázdniny.

• Vyhodnotenie zberov za 2.polrok

Vyhodnotenie zberov za 2.polrok - Obrázok 1

22.6. si 40 najaktívnejších žiakov v zbere druhotných surovín, prebralo diplomy a odmeny za svoju zberovú činnosť v 2.polroku z rúk pani riaditeľky. Všetkým ocenených blahoželáme!

• Exkurzia Bratislava 4.ročník

Exkurzia Bratislava 4.ročník - Obrázok 1

Naši štvrtáci boli na tradičnej exkurzii v Bratislave. Navštívili TV Markíza, parlament, spravili si prechádzku po historickom centre mesta a pochutnali si na dobrom obede. Viac uvidíte po kliknutí na obrázok.