• Vieš pravidlá na ceste bicyklom? Zahraj si 3D hru...a možno vyhráš.

Vieš pravidlá na ceste bicyklom? Zahraj si 3D hru...a možno vyhráš. - Obrázok 1Vieš bezpečne jazdiť na bicykli? Zahraj si 3D hru na www.3dnabicykli.sk a vyskúšaj sa. Je to celoslovenská súťaž medzi školami a pred pár rokmi bola naša škola najlepšia na celom Slovensku. Skúsme to aj teraz. Hru môžeš hrať aj viackrát až do 31.1. Po skončení napíšeš svoje meno, triedu a kód našej školy  c814.

• Prehliadka dravých vtákov

Prehliadka dravých vtákov - Obrázok 1

Úžasný zážitok mali žiaci našej školy vo štvrtok 10.9. V Bánovej na ihrisku mali možnosť vidieť niekoľko nádherných dravých vtákov. Viac uvidíte po kliknutí na obrázok...

• Koncert Integrácia

Koncert Integrácia - Obrázok 1

Vďka p. Baškovej sa 150 žiakov našej školy zúčastnilo 3.9. obrovského koncertu zameraného na pomoc deťom s postihnutím. Bola to nádherná akcia ... viac fotiek uvidíte po kliknutí na obrázok.

• Prehľad hospodárenia

Prehľad hospodárenia - Obrázok 1

Na stránke pribudli dokumenty Občianskeho združenia Hájik deťom o využívaní finančných prostriedkov. Otvor kliknutím na obrázok.

• Začiatok školského roka 2015/2016

Začiatok školského roka 2015/2016 - Obrázok 1

2.9.2015 sa opäť otvorili brány našej školy. Okrem starších žiakov sme privítali aj nových žiačikov - nulťáčikov a prváčikov. Prajeme nielen im, ale všetkým, nech je pre nich rok 2015/2016 rokom veľmi úspešným... Držíme vám palce. Viac uvidíte po kliknutí na obrázok.