• Jarné čistenie Hájika

Jarné čistenie Hájika - Obrázok 1

V stredu 28. apríla sa naši žiaci zúčastnili čistenia Hájika po zime. Ako akcia prebiehala si môžete pozrieť vo fotoalbume po kliknutí na obrázok.

• Prírodovedný kvíz

Prírodovedný kvíz - Obrázok 1

Žiaci štvrtého ročníka sa zúčastnili na Prírodovednom kvíze, ktorý pre nich pripravila pani učiteľka Weinzettelová. Skupiny si porovnali svoje vedomosti a tu sú VÝSLEDKY. Blahoželáme! Bližšie o akcii vo fotoalbume po kliknutí na obrázok.

• Úspech v celoštátnom kole

Úspech v celoštátnom kole - Obrázok 1

Dňa 13.-14.4.2015 sa konalo celoštátne kolo francúzskej olympiády, na ktorom získala Soňa Brodňanová /7.B/ 3. miesto a Daniel Saberi /6.B/ 4. miesto. Srdečne blahoželáme!

• Úspech v obvodovom kole Pytagoriády

Úspech v obvodovom kole Pytagoriády - Obrázok 1

Vo veľkej konkurencii z celého okresu, sme získali v obvodovom kole matematickej súťaže Pytagoriády krásne umiestnenia, okrem 1. miesta /Daniel Ničík, 5.B/ aj dve ďalšie úspešné /Sofia Rumanová, 5.C a Šimon Gabaj, 3.C/. Pozri bližšie po kliknutí na obrázok. Blahoželáme!

• Exkurzia do Sveta techniky

Exkurzia do Sveta techniky - Obrázok 1

Vo štvrtok 9. apríla, sa žiaci druhého stupňa zúčastnili na exkurzii vo Vítkoviciach. Navštívili moderné populárno-náučné centrum Svet techniky, ktoré hravou formou predstavuje zaujímavosti vedy a techniky. Ako sa žiakom páčilo si pozrite po kliknutí na obrázok.