• Noc s Andersenom 2.B

Noc s Andersenom 2.B - Obrázok 1

V marci zažili žiaci 2.B s pani učiteľkou a pani vychovávateľkou zábavnú noc s Andresenom. Viac uvidíte po kliknutí na obrázok.

• Ocenená pani riaditeľka

Ocenená pani riaditeľka - Obrázok 1

Mesto Žilina a primátor mesta ocenili pri príležitosti Dňa učiteľov za vynikajúcu riadiacu prácu našu pani riaditeľku PaedDr. Janku Halečkovú. Sme na ňu veľmi hrdí a zo srdca blahoželáme. heart

• Čitateľský maratón

Čitateľský maratón - Obrázok 1

Ako prebiehal čitateľský maratón na druhom stupni zameraný na slovanské báje si prečítajte po kliknutí na obrázok.

• Športovo-turistický krúžok

Športovo-turistický krúžok - Obrázok 1

V marci sa deti zo športovo-turistického krúžku vyšantili v Sade na studničkách (a pochutili si na palacinkách) a v Parku Ľudovíta Štúra. Ak chceš vidieť viac, klikni na obrázok. smiley

• Štafetové súťaže dievčat 1. a 2.ročníka

Štafetové súťaže dievčat 1. a 2.ročníka - Obrázok 1

V marci si vyskúšali svoje sily v štafetových súťažiach dievčatá 1. a 2.ročníka. Na 1.mieste skončila 1.A, 2. miesto obsadila 2.A  a 3. miesto 1.B. Viac uvidíte po kliknutí na obrázok.