• Rozvrh

Rozvrh - Obrázok 1

Platný rozvrh pre školský rok 2015/2016 v module Rozvrh. Otvoriť môžete i kliknutím na obrázok.

• Zoznamy žiakov v triedach

Zoznamy žiakov v triedach - Obrázok 1

Aktuálne zoznamy žiakov sú k dispozícií v module Triedy. Môžte otvoriť i kliknutím na obrázok.

• Dočasný vstup do školy

Dočasný vstup do školy - Obrázok 1

Z dôvodu stavebných úprav na hlavnom vchode do školy, bude dočasne používaný vstup z átria /vnútorného dvora školy/. Platí to i pre slávnostný začiatok školského roka. Ďakujeme za pochopenie a spoluprácu.

• Ročenky absolventov 2015

Ročenky absolventov 2015 - Obrázok 1
            Pozrite si ročenky našich deviatakov kliknutím na obrázok. Tento školský rok pre nás pripravili extra prekvapenie v podobe videoročenky žiaci 9. C. Ďakujeme a prajeme čo najúspešnejší štart v ďalšej etape života!