Do galérie Orientačný beh boli pridané fotografie.
Za daždivého počasia sa konali Školské majstrovstvá kraja v Martine v orientačnom behu. Pršalo "ako besnota" a napriek tomu naši náš chlapčenský tím (v zložení Maxym Volkov, Adam Chládek, Michal Paulus a Tomáš Babík) skončil na peknom 2. mieste, zároveň Maxym postúpil na Školské majstrovstvá Slovenska. V dievčenskom tíme sa umiestnili Maťa Popluhárová 6. miesto, Aďa Popluhárová 7. miesto a Štefánia Michaličková 13. miesto. Gratulujeme!
Veľké ďakujem patrí tiež pani Volkovej a pánovi Chládekovi, ktorí pomohli pri zabezpečení dovozu a odvozu žiakov na preteky.