• Virtuálna 3D prehliadka školy

Vítame vás na virtuálnej 3D prehliadke priestorov našej školy, ktorú si užijete akoby ste sa v nej práve prechádzali. Pri prehliadke využite modré šípky, ktoré vás zavedú na miesta, ktoré si chcete pozrieť. K dispozícii je prehliadka pavilónov prvého, druhého stupňa, telocvične, či záhrady alebo školského dvora, ale aj exkluzívne priestory ako zborovňa alebo relaxačná miestnosť Snoezelen.

• Vianočné tvorivé dielne

V adventnom čase sa v Školskom klube detí konali tvorivé dielne, na ktorých naši tretiaci s rodičmi vyrábali krásne vianočné gule a anjelov. Tieto výrobky sa budú predávať na vianočných trhoch, ktoré sa uskutočnia 12. - 13. decembra 2023 vo vestibule školy. Okrem týchto vianočných výrobkov bude možné si zakúpiť aj množstvo iných vecičiek, ktoré vyrobia aj ďalšie deti školského klubu.

• Vianočný knižný bazár

Tento rok sme sa rozhodli po druhýkrát usporiadať Vianočný knižný bazár.

Máš doma knihy, ktoré si prečítal a chceš ich darovať na dobrú vec? Máš aj také, ktoré ťa nezaujali, ale nechceš ich len tak vyhodiť do koša? Výborne!

Budeme radi, ak ich daruješ. Vyzbierané knihy budú ponúknuté na vianočných trhoch 12. a 13. decembra 2023 vo vestibule našej škole za symbolickú sumu 1 euro.

Takto vyzbierané peniaze darujeme organizácii, ktorá sa venuje sociálne znevýhodneným skupinám našich spoluobčanov. Minulý rok sme výťažok darovali Krízovému centru Náruč vo forme poukážok na nákup kníh.

Knihy prines na 3. poschodie do kabinetu SJL p. učiteľke Dobroňovej. Doma si napíš na papier svoje meno a zoznam kníh, ktoré daruješ. Na trhoch si aj ty môžeš vybrať z ponúkaných kníh.

• Poďakovanie

Chceli by sme sa zo srdca poďakovať všetkým, ktorí sa zapojili do 6.ročníka celoslovenského projektu " Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok", či už celou krabičkou, malým darčekom, alebo tvorbou pohľadnice. Prispeli sme takto k lepšiemu prežitiu Vianoc pre starých a opustených ľudí. ĎAKUJEME

• Mikulášska pošta

Tradične sa 6. decembra na svätého Mikuláša na našej škole posiela Mikulášska pošta.

Prekvapte ľudí, ktorých máte radi, ceníte si ich priateľstvo alebo vám na nich záleží. Môže to byť kamarát, kamarátka, pán učiteľ, pani učiteľka alebo ktokoľvek z našej školy. Pošlite im pekne zabalenú maličkosť (sladkosť, drobnosť, malý darček s prianím...).

Balíček čitateľne označte menovkou, aby sa všetky balíčky dostali do správnych rúk (meno, priezvisko a trieda – komu má byť pošta doručená). Schránku Mikulášskej pošty nájdete v dňoch 4. a 5. decembra 2023 na adrese Kabinet biológie, 1. poschodie, Druhý stupeň, ZŠ Hájik v Žiline.

Ráno 6. decembra 2023 pred vyučovaním bude poštu zbierať vo vestibule školy aj Mikulášov anjelský tím.

V tento deň bude Mikulášska pošta doručená počas vyučovania priamo Mikulášom.

Vo vianočnom období si nenechajte ujsť príležitosť rozdávať radosť!