• Dívaj sa, tvor a rozprávaj

Do fotogalérie bol pridaný nový album Dívaj sa, tvor a rozprávaj.

Dívaj sa okolo seba, citlivo vnímaj a poznávaj všetko, čo Ťa zaujme, tvor sám alebo s ostatnými a porozprávaj sa s nimi o tom, čo si pri tvorivej hre prežil, čo ťa pri nej napadlo a viedlo k zamysleniu...aj takéto aktivity artefiletiky prostredníctvom práce s hlinou si mohli vyskúšať deti z 1.stupňa so svojimi pani učiteľkami vďaka pani učiteľke Kotríkovej. Ďakujeme.

• Piataci sú naše esá

Šikovní piataci zahviezdili aj v okresnom online kole matematickej olympiády a obsadili dve krásne miesta.

Konkurencia bola naozaj veľká, napriek tomu naši žiaci z 5.C Juraj Knutelský obsadil 1. miesto a Peter Švrlo 8. miesto. Srdečne gratulujeme a želáme ďalšie matematické úspechy.

• Deň Zeme v 2.A

Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň Zeme v 2.A.

Deň zeme sme v 2.A oslávili únikovou hrou, kde sme si zopakovali triedenie odpadu, vyriešili otázky z kvízu, poskladali puzzle a mnoho ďalších úloh. Farbami sme tvorili, akoby sme chceli, aby vyzerala naša planéta. Obrázky hovoria jasne, že by sme chceli aby sa usmievala :-) a preto sme si povedali ako môžeme pomôcť aj my.

Veľkú pochvalu si zaslúžia dievčatá z 2.A - Dominika Čečková, Nelka Andelová a Kristínka Možješová, ktoré dobrovoľne poobede čistili Hájik, za čo si zaslúžili pochvalu aj na FB od neznámych obyvateľov Hájika. Šikulky! A ešte nás čaká výroba tašiek a vrecúšok zo starých tričiek. Tešíme sa!

• Deň Zeme v 2.B

Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň Zeme v 2.B.

Dňa 22.4. deti z 2. B oslavovali Deň Zeme rôznymi aktivitami. Pozreli si prezentáciu, vypracovali v skupinách rôzne pracovne listy, nakreslili svoju predstavu krásnej Zeme, maľovali kriedami odkaz pre našu Zem, hľadali najkrajší obraz prírody a hľadali rôzne prírodniny podľa pokynov do krabičiek z vajíčok. Tiež sa im páčilo vytvorenie nadpisu Deň Zeme z vlastných tiel🙂.

• Zápis do 1. ročníka

Tento rok prebieha zápis do prvého ročníka našej školy elektronickou formouZápis žiakov do prvého ročníka na našej škole pre školský rok 2020/2021 pokračuje do konca apríla 2021.  Odporúčaná je elektronická komunikácia bez osobnej prítomnosti detí.

Bližšie o našej ponuke pre vaše deti v sekcii Prváci.

• Naši úspešní riešitelia okresného kola pytagoriády

Prestavujeme Vám bystré hlavičky z 2. stupňa, ktoré zabojovali v okresnom online kole matematickej súťaže PYTAGORIÁDA. Konkurencia bola velikánska, preto si zaslúžia náš potlesk.

5. ročník: Peter Švrlo 5.C – absolútny víťaz – 1. miesto!!!; Michal Káčik 5.A; Juraj Knutelský 5.C; Michal Závodský 5.B; Roman Čúz 5.A; Andrej Rička 4.C (učí sa MAT v 5.B); Linda Straková 5.B; Kamila Trnovcová 5.C

6. ročník: Tereza Holubová 6.B; Nina Cesneková 6.A; Alexandra Tašková 6.A

• Počítadlo návštev