• Prijímačky do športovej triedy

4. mája 2022 na našej škole prebehli prijímacie skúšky do športovej triedy v 5. ročníku. Zúčastnili sa ich šikovní žiaci štvrtého ročníka našej aj iných škôl. Športová trieda bude zameraná na hádzanú chlapcov a dievčat a basketbal dievčat. Našim malým športovcom sa darilo a skúšky úspešne zvládli. Tešíme sa v septembri!

• Malý futbal

Vo štvrtok 28. apríla 2022 sa chlapci zúčastnili Okresného kola v malom futbale. Konkurencia bola veľká a chlapci bojovali statočne 🙂

• Stolný tenis

Po uvoľnení opatrení sa naši žiaci opäť zúčastňujú rôznych športových súťaží. 25.4.2022 sa konalo Okresné kolo žiakov a žiačok v stolnom tenise. Dievčatá obsadili 3. a chlapci 4. miesto. 🙂

• Deň narcisov 2022

Podporujeme zbierku Ligy proti rakovine Deň narcisov 2022!  Aj tento rok v našej škole stretnete dobrovoľníkov, ktorí Vám radi odovzdajú narcis na znak podpory a spolupatričnosti s ľuďmi chorými na rakovinu.

Viac informácií prečo a ako podporiť zbierku Ligy proti rakovine nájdete na Deň narcisov (dennarcisov.sk)