• Zmena v koncoročnom hodnotení žiakov

• Na základe odporúčania pedagogickej rady z 29. apríla 2020 riaditeľka školy vydala metodický pokyn o zmene spôsobu hodnotenia za 2. polrok školského roka 2019/2020. Zároveň upravuje aj ostatné podmienky priebežného hodnotenia s platnosťou pre všetkých žiakov školy.

Zmena koncoročného hodnotenia

• Pokyny zriaďovateľa k platbám ŠKD

• V zmysle VZN č. 13/2019 o výške príspevkov na čiastočnú úhradu nákladov v školách a školských zariadeniach v zriaďovateľskej pôsobnosti Mesta Žilina a v zmysle  rozhodnutia ministra školstva o mimoriadnom prerušení vyučovania v školách a prevádzky školských zariadení od 30. marca 2020 do odvolania sa príspevok :

• za čiastočnú úhradu nákladov spojených s činnosťou školského klubu detí neuhrádza počas prerušenia prevádzky

Všetky príspevky, ktoré boli uhradené navyše, budú zohľadnené pri nástupe dieťaťa, žiaka do školy.

• Veľkonočné prázdniny

• Duch veľkonočných sviatkov je spojený s láskou a pokorou. Nemali by sme preto zabudnúť popriať príjemnú Veľkú noc tým, s ktorými sa nemôžeme stretnúť osobne a na ktorých nám záleží ... našim rodičom, žiakom i zamestnancom školy. ĎAKUJEME za porozumenie a spoluprácu. Možno práve vinš po ťažkých dňoch poteší a prinesie dôvod na radosť a pohodu.

Láska Zeleného štvrtku,
            viera Veľkého piatku,
            nádej Bielej soboty
            a víťazstvo Veľkonočnej nedele,

na Slovensku nevelkom
            sú spojené s pondelkom.
            Tento rok je v prestupe,
            Covit je na vzostupe.

Každý osve, všetci spolu,
            poteší nás rúška dolu.
            Lúče slnka pribúdajú
            a prírodu prebúdzajú.

A my  láskou, pokojom
            naplňme si byt či dom.
            Prajme si,  svet ktorý ožil
            a nalial nám silu do žíl.

PaedDr. Janka Kamenská-Halečková