Máme obrovskú radosť! 😀
VYHRALI SME STRIEBRO 😍
V utorok 19. mája 2026 naše športovkyne reprezentovali školu a celý Žilinský kraj
v celoslovenskom SUPERfinále 2026 vo Vybíjanej dievčat ZŠ.
V pondelok 6. júna sa naši siedmaci a šiestaci zúčastnili unikátnej výstavy stavieb z lego kociek v Bielsko-Biala. Bližšie vo fotoalbume po kliknutí na obrázok.
Obrovský úspech dosiahol náš žiak Šimon Hrašna zo 6.B.Spolu so svojím družstvom sa stal majstrom SR v basketbale, keď vo finále zdolali Inter Bratislavu. Srdečne blahoželáme a tešíme sa spolu s ním.