
V pondelok 5.9. sa opäť otvorili brány našej školy. Všetkým žiakom, no najmä nulťáčikom a prváčikom, prajeme veľa úspechov, rodičom veľa trpezlivosti a pedagogickým pracovníkom šikovných žiakov a ústretových rodičov. Fotky uvidíte po kliknutí na obrázok alebo vo fotoalbume.