
Streda 4.10. patrila na našej škole zvieratkám - mali sme veľmi obľúbenáý Deň zvierat.. A bolo ich tu naozaj neúrekom (kliknite si na obrázok). Ďakujeme všetkým, ktorí doniesli niečo aj pre zvieratká v žilinskom útulku, či už to boli peniaze, deky, piškóty, hračky alebo jedlo.