Naši šikovní žiaci z 2.B sa zapojili vďaka svojej pani učiteľke Alenke Štefánkovej do súťaže Čitateľský oriešok. Čítali dva príbehy, riešili úlohy na rozvoj čitateľskej gramotnosti a tieto dva príbehy potom spojili do jednej kresby. Štyri malé šikovníčky z tejto triedy postúpili so svojimi obrázkami do veľkého finále /z viac ako 10 000 prihlásených kresieb/, v ktorom o konečnom víťazovi rozhodne najväčší počet "lajkov" na facebooku. Podporte ich teda kliknutím na jednotlivé obrázky v tejto novinke, prihlásením do FB a kliknutím na "like" pod každým obrázkom.











