• Dostaňme ovocie a zeleninu do školy!

• Čerstvého ovocia a zeleniny nie je nikdy dosť. Vďaka nemu sme zdravší a s vyváženou stravou nám to aj viac myslí. A to sa v škole vždy zíde! Zahlasujte za školu zaregistrovaním svojho pokladničného bloku z Kauflandu a naši žiaci dostanú extra porciu čerstvej zeleniny a ovocia.

• Divadielko hudobno-pohybového krúžku

• 24. apríla sa uskutočnilo pri školskom pódiu malé predstavenie pre družinárov rozprávky Barón Basbarytón. Predstavenie pripravili žiaci krúžku hudobno-tvorivých inšpirácii. Ďakujeme a veríme, že naše pódium sa stane miestom novej školskej divadelnej tradície.

• Pravda o drogách

• Žiaci 5. až 7. ročníka sa zúčastnili pútavej a obsažnej preventívnej besedy na tému Pravda o drogách vďaka občianskemu združeniu Slovensko bez drog. Občianske združenie od roku 2009 šíri medzi žiakmi základných a stredných škôl fakty o drogách a alkohole.

• Deň Zeme - čistenie Hájika

• Do galérie Deň Zeme - čistenie Hájika boli pridané fotografie.

Pri príležitosti Dňa Zeme sa aj žiaci našej školy rozhodli pomôcť a vyzbrojení taškami a rukavicami čistili v stredu 17.apríla naše sídlisko. Konečne po zimných mesiacoch vyzerá Hájik čistý. Ďakujeme.

• Plavecký výcvik

• Do galérie Plavecký výcvik boli pridané fotografie.

V apríli prežili naši žiaci 1. - 3. ročníka dva úžasné týždne na žilinskej plavárni. Pod vedením skúsených inštruktorov sa učili plávať alebo zdokonaľovať sa v tomto športe. Viac si pozrite vo fotoalbume.

• Zápis do 1. ročníka

• Do galérie Zápis prváčikov boli pridané fotografie.

V dňoch 3.-5.apríla sa aj na našej škole uskutočnil zápis budúcich prváčikov. Zápis prebiehal vo veľmi príjemnej atmosfére a my sa už tešíme na nových žiačikov. V prípade, že niekto zápis nestihol, je možné ešte zapísať dieťa dodatočne.

• Zápisný lístok do 1. ročníka

• Pre všetkých rodičov, ktorí sa chystajú zapísať svoje dieťa na našu školu, sme pripravili dokument Zápisného lístku na stiahnutie. V prípade, že máte možnosť, môžete ho vytlačiť a na zápis priniesť už vyplnený. Ostatní rodičia budú mať možnosť zápisný lístok vyplniť počas zápisu. Prinesením vyplneného zápisného lístku nám pomôžete s administratívnymi úkonmi, vopred ďakujeme.

• Beseda s pani knihovníčkou

• Do galérie Beseda s pani knihovníčkou boli pridané fotografie.

Dňa 2.4. žiaci 4.B mali besedu s pani knihovníčkou z našej školskej knižnice na tému Bájky. Pani knihovníčka im prečítala pár bájok, porozprávala o spisovateľoch. Na záver sa žiaci zahrali rôzne aktivity. Beseda sa žiakom páčila. Touto cestou by sme jej tiež chceli veľmi pekne poďakovať.

• Športovo-turistický krúžok na farme

• Do galérie Športovo-turistický krúžok na farme boli pridané fotografie.

V sobotu 30.3. využili členovia športovo-turistického krúžku krásne počasie a navštívili farmu v obci Kľače. Ako to tam vyzeralo si môžete pozrieť vo fotoalbume.