• Ocenenie primátorom mesta

• Ocenenie primátora 17-tim najlepším zo Žiliny prevzala aj naša Kristína Buchelová z 9.A, ktorá nám počas celého štúdia robila radosť svojou prácou, študijnými výsledkami, správaním, úspešnou reprezentáciou vo vedomostných súťažiach a predovšetkým svojou nevyčerpateľnou dobrou náladou a otvoreným srdcom.

Kike ďakujeme a prajeme jej veľa úspechov a neutíchajúcej albánskej energie do ďalšieho štúdia na strednej škole.

• Slávnostné zasadnutie Žiackeho parlamentu

• 27. júna 2018 sa konalo slávnostné zasadnutie ŽP, na ktorom predsedníčka Nikola Janošíková zhodnotila celoročnú prácu všetkých členov. Uznanie za prácu vyjadrila aj pani riaditeľka a Nikolke poďakovala za zodpovedné vedenie ŽP. Všetkým odchádzajúcim členom ŽP /deviatakom/ ďakujeme za spoluprácu!

• Ročenky 2018

• Ročenky našich deviatakov, ktoré sa dajú pekne prelistovať a zaspomínať sa na naše "malé deti", sú dostupné v module Absolventi.

Prajeme Vám, aby ste mali stále dôvod usmievať sa, aby ste nestratili iskru v oku a aby ste pokračovali čo najúspešnejšou cestou. Staňte sa hnacím motorom pre lepšiu budúcnosť!

• Vyhodnotenie zberovej činnosti

• 21. júna 2018 si dvadsať najaktívnejších žiakov v zberoch druhotných surovín prebralo diplomy a sladké odmeny z rúk pani riaditeľky. Oceneným srdečne blahoželáme! Bližšie v galérii Vyhodnotenie zberovej činnosti. Žiaci nezabúdajte: "Keď pohneme jednou jedinou vecou v prírode, zistíme, že je prepojená s celým zvyškom sveta." /John Muir/

• Videoročenky deviatakov 2018

• Aký je rozdiel medzi prvákmi a deviatakmi? Alebo ako to bude asi s budúcim povolaním? Pozrite si videá našich deviatakov, ktoré nám pripravili na rozlúčku.

• Otvorená hodina volejbalu

• Do galérie Otvorená hodina volejbalu boli pridané fotografie.

27. júna 2018 sa pre žiakov 5. a 6. ročníka konala otvorená hodina volejbalu. Žiaci si pozreli ukážky profesionálnych hráčov, a potom si sami vyskúšali základné techniky hry. Zistili, že i trénovaním volejbalu možno zmysluplne tráviť voľný čas.

• Spoločný výlet: Rodičia a škola

• Do galérie Spoločný výlet: Rodičia a škola boli pridané fotografie.

16. júna 2018 sa uskutočnil spoločný výlet: Rodičia a škola. Čakal nás splav rieky Orava a na záver opekanie v lone krásnej oravskej prírody. Počasie nám prialo, a tak sme sa vrátili domov plní krásnych zážitkov.

• Projektový deň 2018

• 18. júna 2018 sme zorganizovali 7. ročník medziškolskej súťaže ročníkových projektov ôsmakov. O priebehu prehliadky najlepších prác /súťaže/ bližšie vo fotoalbume Projektový deň 2018. Výsledková listina TU. Ďakujeme všetkým prítomným za excelentnú celoročnú prácu a porotám za objektívne hodnotenie.

• Veselá tržnica

• Do galérie Veselá tržnica boli pridané fotografie.

13. júna 2018 pripravili pani vychovávateľky v našom ŠKD Srdiečko zábavno-náučné popoludnie pod názvom Veselá tržnica, kde si deti nielen zašportovali a zabavili sa, ale taktiež si zdokonalili svoju finančnú gramotnosť. Za športové výhry totiž mohli "nakupovať".