• Vianočné trhy

• V stredu 14.12. boli v škole tradičné vianočné trhy, na ktorých sa predávali ručne vyrobené výrobky našich žiakov v spolupráci s p.vychovávateľkami, učiteľkami a rodičmi. Výrobky boli naozaj veľmi vydarené, pretože sa predali takmer za jeden deň. Viac kliknutím na obrázok.

• Spanie v škole

• Z piatka na sobotu 10.12. sa členovia športovo-turistického krúžku a 4.C vybrali so spacákmi a karimatkami do školy.  Zasúťažili si v športe, zahrali vybíjanú s pánom farárom, vytvorili si pekné vianočné ozdoby a vyšantili sa až do neskorej noci. Spať sa im veľmi nechcelo, ale nakoniec ich spánok premohol. Viac uvidíte po kliknutí na obrázok.

• Šaliansky Maťko

• 7.12.2016 sa opäť uskutočnila literárna súťaž v prednese povestí Šaliansky Maťko. Všetci súťažiaci si zaslúžia veľkú pochvalu za snahu, námahu, zvládnutie stresu, za ukážku svojich recitačných schopností. V regionálnom kole našu školu budú reprezentovať Danielka DologováViktória Kubove. Obom dievčatám držíme palce a želáme veľa úspechov. Viac pod obrázkom.

• Tvorivé dielne 2.B a 2.C

• Šikovné deti z 2.A a 2.B spolu so svojimi rodičmi a pani učiteľkami vyrobili na tvorivých dielňach krásne výrobky. Kúpiť si ich môžete na Vianočných trhoch, ktoré začínajú na škole 14.12. Viac po kliknutí na obrázok.

• Mikuláš na našej škole

• 6. decembra bolo na našej škole veeeľmi veselo. Mikulášov čert sa rozhodol byť poriadne usilovný a chcel upratať takmer v každej triede. I keď po svojom - po čertovsky :D Ešteže tam boli i anjeli s Mikulášom, ktorí mu vysvetlili, ako sa to má robiť naozaj :D Ďakujeme za super deň! O čertových snahách bližšie vo fotoalbume!