Do galérie Lyžiarske preteky boli pridané fotografie.
21.2.2019 sa v lyžiarskom stredisku Oščadnica Centrum konali preteky "O pohár primátora mesta Žilina". Žiaci našej školy súťažili vo všetkých kategóriách a patrí im veľká pochvala. Konkurencia bola silná. Veľká gratulácia patrí Elize Milovej z 3.A, ktorá v kategórii dievčat 3.-4. ročníka získala krásne 2. miesto a Martinovi Bugáňovi z 9.A, ktorý už tradične, v kategórii chlapcov 7.-9. ročníka, vyhral 1. miesto.
Martinovi patrí tiež veľké ĎAKUJEME za jeho fantastickú reprezentáciu počas školskej dochádzky na našej škole a do jeho budúcich pretekov - už ako žiaka strednej školy - prajeme stále rovnaké umiestnenie. Si naša lyžiarska jednotka!