• Detské knihy roka 2019

• Košická knižnica vytvorila skvelý zoznam - Najlepších detských kníh roka 2019. Nezabudli ani na množstvo malých vydavateľov. Nechajte sa inšpirovať a ponúknite pod stromček svojim deťom zmysluplný darček.

• Petrohrad očami detí

• V medzinárodnej výtvarnej súťaži Petrohrad očami detí získala naša žiačka Terezka Klocáňová ocenenie v kategórii druhého stupňa ZŠ. Gratulujeme!

• Vianočná pohľadnica

• V súťaži s medzinárodnou účasťou Vianočná pohľadnica získala naša škola ocenenie za kolekciu prác, ktoré zaslala. Súťaže sa zúčastnilo 250 škôl s vyše 2000 prácami.

• Vianočné trhy

• Do galérie Vianočné trhy boli pridané fotografie. Už sa stalo tradíciou, že deti z ŠKD spolu s pani vychovávateľkami, učiteľkami a rodičmi vlastnoručne vytvoria výrobky na vianočné trhy. Ani tento rok to nebolo inak. Pod ich rukami vznikli nádherné výtvory, ktoré mohli všetci obdivovať, ale aj zakúpiť. Výťažok z ich predaja poputuje do OZ Hájik deťom.

• Práce detí v ŠKD

• Do galérie Práce detí v ŠKD boli pridané fotografie. Aj pár dní pred Vianocami naše deti v ŠKD nezaháľali a vytvorili takéto krásne práce na skrášlenie vestibulu našej školy.

• Mikulášska pošta

• Do galérie Mikulášska pošta boli pridané fotografie. Každoročne sa na našej škole organizuje Mikulášska pošta, ktorú má pod taktovkou Žiacky parlament. Tento rok nebol výnimkou a Mikuláš mal čo robiť, aby to množstvo krásne zabalených darčekov stihol rozdať. Opäť vydarená akcia :)

• Vianočná besiedka u Lienok

• Do galérie Vianočná besiedka u Lienok boli pridané fotografie. Lienky z 1.C si pripravili vianočnú besiedku pre svojich blízkych.Privítali ich koláčikmi a čajom.Na záver im dali vyrobené darčeky.

• Vianočné dielne

• V predvianočnom čase sa opäť spojili tvorivé nápady pani vychovávateliek, učiteliek a rodičov na spoločných vianočných dielňach. V príjemnej spoločnej atmosfére vytvorili spolu s deťmi prekrásne vianočné výrobky, ktoré sa budú 11. 12. predávať na školských vianočných trhoch.