• Hviezdoslavov Kubín 1.stupeň

• Do galérie Hviezdoslavov Kubín 1.stupeň boli pridané fotografie.

V školskom kole Hviezdoslavovho Kubína boli ocenení títo žiaci: Próza 1. Laura Štalmachová 4.B, 2. Nelka Blahutiaková 4.B, 3. Ivanka Dologová 3.A a Jurko Knutelský 2.C. Poézia: 1. Ninka Jaššáková 3.B, Eliza Milová 2.A, 3. Sofia Mokáňová 1.D. Ďakujeme všetkým zúčastneným za pekné výkony.

• Divadelné predstavenie v ŠKD

• Do galérie Divadelné predstavenie v ŠKD boli pridané fotografie.

V utorok 13.2. mali deti v ŠKD kultúrny zážitok. Až z Prešova prišlo za nimi divadlo BABADLO. Viac uvidíte po kliknutí na obrázok.

• Školský ples

• Do galérie Školský ples boli pridané fotografie.

Školský ples sa konal 9.2.2018 a dopadol výborne. Ďakujeme všetkým rodičom, ktorí sa podieľali na organizovaní, DJ Maikimu a ľudovej hudbe za zábavu, skupine SKIPI, Lieska, TARA, tan.škole p.Plešingera, Paťke Valáškovej za kultúrny program.

• Lyžiarsky výcvik 2018

• Pozrite si podrobný fotoalbum z tohtoročného lyžiarskeho výcviku...

• Fašiangová zábava v ŠKD

• Do galérie Fašiangová zábava v ŠKD boli pridané fotografie.

V stredu 7.2. deti v školskom klube mali fašiangové popoludnie. Zabávali sa v prinesených maskách, zatancovali si, zasúťažili a za odmenu dostali sladkú šišku.