• Školská športová liga - lyžovanie

• Školská športová liga - lyžovanie - Obrázok 1

Vo štvrtok 16. 2. 2017 sa naši žiaci zúčastnili na lyžiarskych pretekoch O pohár primátora mesta Žilina. A že máme šikovných lyžiarov dokazujú dve strieborné, jedna bronzová a jedna zlatá medaila. Gratulujeme! Foto v albume + Vysledkova_listina_lyzovanie_2017.pdf.

• Centrála linky 112

• Centrála linky 112 - Obrázok 1
            Čo všetko robia naši záchranári a kto je za číslom 112 sa dozvedeli naši štvrtáci na exkurzii v Centrále 112 na Okresnom úrade. Bližšie vo fotoalbume po klinutí na obrázok.

• Projekt Osobnosť Žiliny 4.A

• Projekt Osobnosť Žiliny 4.A - Obrázok 1

Obrovský šok v 4.A! Žiaci mali vypracovať projekt na tému Osobnosť Žiliny. Jakub Vavrík nielenže túto úlohu splnil, ale v 4.A sa objavil aj živý Juraj Šoko Tabaček! Decká a aj pani učiteľky mali úúúžasný zážitok. Ďakujeme Šoko za ochotu podporiť snahu našich žiakov, veľmi si to vážime! Viac po kliknutí na obrázok.

• Valentínska pošta

• Valentínska pošta - Obrázok 1
            Chceš niekoho milo prekvapiť, potešiť, či konečne osloviť?
            Valentínska pošta je opäť tu! Pekne zabalený darček označený menom a triedou adresáta môžeš doniesť v piatok, pondelok, prípadne v utorok ráno p. zást. Pistovčákovej, p. uč. Boguskej a Muščíkovej.
            Poteš každého, koho máš rád :D

• Výsledky zberov za 1.polrok

• Výsledky zberov za 1.polrok - Obrázok 1

Skončil 1.polrok a pani učiteľka Weinzettelová vyhlasovala víťazov v rôznych druhov zberov. Treba poďakovať všetkým, ktorí zbierali papier či použité baterky, a to nielen deťom, ale aj ich rodičom, ktorí ich k tomu vedú. Viac vo fotoalbume...

• Hviezdoslavov Kubín 1.stupeň

• Hviezdoslavov Kubín 1.stupeň - Obrázok 1
            Žiaci prvého stupňa súťažili v školskom kole Hviezdoslavovho Kubína. Víťazom gratulujeme a postupujucím držíme palce v ďalších kolách súťaže. Fotoalbum po kliknutí na obrázok.

• Lyžiarsky výcvik

• Lyžiarsky výcvik - Obrázok 1
            Ako bolo na lyžiarskom výcviku vo Valčianskej doline našim siedmakom, ôsmakom a deviatakom? Pozrite kliknutím na obrázok náš veľký viac ako 200 obrázkový fotoalbum z celého týždňa.

• Vyhodnotenie zberu papiera a batérií

• Vyhodnotenie zberu papiera a batérií - Obrázok 1

Výsledky zberovej činnosti našich najušilovnejších žiakov v 1. polroku 2016/2017 si môžete pozrieť po kliknutí na obrázok.