• Postup pre vydanie riadneho vysvedčenia

• Postup pre vydanie riadneho vysvedčenia - Obrázok 1
            V prípade potreby bližších informácií o podmienkach vydania riadneho vysvedčenia k 1. polroku školského roka 2016/2017  pozrite kliknutím na obrázok.

• Rodinné korčuľovanie

• Rodinné korčuľovanie - Obrázok 1
            V sobotu 21.1. začalo na zimnom štadióne korčuľovanie pre deti, rodičov, príbuzných a zamestancov našej školy. Ak sa radi venujete tomuto športu, sledujte aj naďalej našu web stránku, kde sa dozviete o ďalšom termíne.

• Sánkovačka 2.ročník

• Sánkovačka 2.ročník - Obrázok 1
            Aj naši druháci si vychutnávali snehovú nádielku spolu so svojimi pani učiteľkami. O tom, že sa poriadne na snehu vybláznili, sa môžete presvedčiť vo fotoalbume.

• Ukončenie zberu v prvom polroku

• Ukončenie zberu v prvom polroku - Obrázok 1
            Zber druhotných surovín v prvom polroku končí v pondelok 23.1. o 14:00 hod. Po tomto termíne budú zberové aktivity žiakov za 1. polrok vyhodnotené.

• Olympiáda vo francúzskom jazyku

• Olympiáda vo francúzskom jazyku - Obrázok 1
            Školskému kolu olympiády vo francúzskom jazyku tradične dominoval v kategórii 1C džentlmenský boj bratov Saberiovcov Daniela a Davida o prvé miesto. Vous êtes surpris?  Ako dopadla kategória 1B? Bližšie vo fotoalbume.