Úspechy a ocenenia
Prehľad úspechov a ocenení našich žiakov
Od školského roku 2017/2018 naša škola uvádza prehľad úspechov a ocenení žiakov vo všetkých vzdelávacích oblastiach. Pre rýchlejšiu orientáciu je možné použiť filter, umiestnený nižšie, v ktorom možno vyhľadať úspechy a ocenenia na základe zvolených kritérií, kolónka "Vyhľadať" momentálne reaguje len na filtrovanie podľa názvu súťaže.
Na všetkých uvedených žiakov sme pyšní, gratulujeme im a tešíme sa, že môžeme ich úspechy prezentovať a oceniť i takýmto súhrnným verejným prehľadom.
2017/2018
Školské kolo
Milan Petrík
- 1. miesto
- Technická olympiáda · Školské kolo · 2017/2018
- kategória A
Martin Hudák
- 2. miesto
- Technická olympiáda · Školské kolo · 2017/2018
- kategória A
Martin Kosa
- 2. miesto
- Technická olympiáda · Školské kolo · 2017/2018
- kategória A
Samuel Kudla
- 3. miesto
- Technická olympiáda · Školské kolo · 2017/2018
- kategória A
Matúš Jurák
- 3. miesto
- Technická olympiáda · Školské kolo · 2017/2018
- kategória A
Martina Majtaniková
- 1. miesto
- Olympiáda z ruského jazyka · Školské kolo · 2017/2018
Tomáš Jurčo
- 2. miesto
- Olympiáda z ruského jazyka · Školské kolo · 2017/2018
Tereza Gáborová
- 3. miesto
- Olympiáda z ruského jazyka · Školské kolo · 2017/2018
Chiara Galiová
- 4. miesto
- Olympiáda z ruského jazyka · Školské kolo · 2017/2018
Emma Köpplová
- 4. miesto
- Olympiáda z ruského jazyka · Školské kolo · 2017/2018
Kristína Buchelová
- 1. miesto
- Olympiáda z nemeckého jazyka · Školské kolo · 2017/2018
- kategória 2
Nikola Janošíková
- 2. miesto
- Olympiáda z nemeckého jazyka · Školské kolo · 2017/2018
- kategória 2
Patrícia Valášková
- 3. miesto
- Olympiáda z nemeckého jazyka · Školské kolo · 2017/2018
- kategória 2
Šimon Gabaj
- 1. miesto
- Olympiáda z nemeckého jazyka · Školské kolo · 2017/2018
- kategória 1
Klára Smolková
- 2. miesto
- Olympiáda z nemeckého jazyka · Školské kolo · 2017/2018
- kategória 1
Petra Dujčíková
- 3. miesto
- Olympiáda z nemeckého jazyka · Školské kolo · 2017/2018
- kategória 1
Tereza Gáborová
- 1. miesto
- iBobor · Školské kolo · 2017/2018
- kategória Kadet (8., 9. ročník)
Emma Köpplová
- 2. miesto
- iBobor · Školské kolo · 2017/2018
- kategória Kadet (8., 9. ročník)
Milan Klenčák
- 3. miesto
- iBobor · Školské kolo · 2017/2018
- kategória Kadet (8., 9. ročník)
Veronika Magová
- 1. miesto
- iBobor · Školské kolo · 2017/2018
- kategória Benjamín (6., 7. ročník)