Navigácia

 

 Galéria projektov 

 

Vítame Vás v novom module našej webovej stránky, v ktorom sme sa rozhodli vystavovať projekty, ktoré vytvorili naši žiaci počas školského roka v rôznych predmetoch.

Žiaci pri prezentácii projektov majú príležitosť porovnať svoj výkon oproti výkonu ostatných žiakov danej skupiny, čo je pre nich samotných obohacujúce v zmysle možného posúvania svojich vlastných nárokov. Niekedy ale pre svoju chorobu alebo iný dôvod neprítomnosti sa o práci svojich spolužiakov nedozvedia. Rovnako ich rodina či priatelia k takémuto komplexnému obrazu nemajú prístup. Žiaci svoj projekt väčšinou odovzdajú v škole a v priestoroch školy dostáva projekt aj priestor na svoju prezentáciu. Naša škola chce prezentáciu projektov posunúť k širšej verejnosti, a preto sme vytvorili túto galériu. 

Jednotlivé projekty budeme zobrazovať ako obrazy v galérii. Pričom každý obraz bude linkom na konkrétne spracovanie daného projektu. To znamená, že projekt sa otvorí po kliknutí na obraz. Obrazy budú postupne pribúdať a veríme, že čoskoro sa stane tento priestor prirodzeným vyústením prezentácie väčšiny projektov, ktoré sa na pôde školy uskutočňujú.

Prajeme Vám príjemnú prehliaku!

 

   

  

     
 
     
 
        
 
 

 

Novinky

Kontakt

  • Základná škola, Námestie mladosti 1, Žilina
    Námestie mladosti 1, 010 15 Žilina
  • +421/41/5078611

Prihlásenie

Prihlasovacie meno:
Heslo:
komunikujem so serverom, počkajte prosím