• Elektronická /v minulosti pomenovávaná aj ako "internetová"/ žiacka knižka - EŽK, alebo tiež Edupage portál, je služba školy rodine, ktorá poskytuje rodičom a žiakom pravidelný prehľad nielen o známkach, ale i údaje o dochádzke a správaní počas vyučovania; ponúka i priestor e-learningu, informácie o aktuálnom rozvrhu, možnosť komunikovať v rámci školy....

Elektronická forma žiackej knižky je jedinou formou, akú používame na našej škole. O prospechu sú rodičia aj naďalej pravidelne informovaní na rodičovských združeniach.

Rodičia každého žiaka majú svoje prístupové meno a heslo, ktoré im do elektronickej žiackej knižky - školského portálu Edupage - umožní nahliadnuť tzv. "Rodičovským kontom". Zaujali Vás možnosti nášho školského portálu a nemáte prihlasovacie údaje? Postupujte, prosím, podľa týchto pokynov - Pokyny pre získanie prihlasovacích údajov.

• Manuály pre ovládanie portálu Edupage