• Ocenenie primátorom mesta

• Ocenenie primátora 17-tim najlepším zo Žiliny prevzala aj naša Kristína Buchelová z 9.A, ktorá nám počas celého štúdia robila radosť svojou prácou, študijnými výsledkami, správaním, úspešnou reprezentáciou vo vedomostných súťažiach a predovšetkým svojou nevyčerpateľnou dobrou náladou a otvoreným srdcom.

Kike ďakujeme a prajeme jej veľa úspechov a neutíchajúcej albánskej energie do ďalšieho štúdia na strednej škole.

• Ročenky 2018

• Ročenky našich deviatakov, ktoré sa dajú pekne prelistovať a zaspomínať sa na naše "malé deti", sú dostupné v module Absolventi.

Prajeme Vám, aby ste mali stále dôvod usmievať sa, aby ste nestratili iskru v oku a aby ste pokračovali čo najúspešnejšou cestou. Staňte sa hnacím motorom pre lepšiu budúcnosť!

• Videoročenky deviatakov 2018

• Aký je rozdiel medzi prvákmi a deviatakmi? Alebo ako to bude asi s budúcim povolaním? Pozrite si videá našich deviatakov, ktoré nám pripravili na rozlúčku.

• Otvorená hodina volejbalu

• Do galérie Otvorená hodina volejbalu boli pridané fotografie.

27. júna 2018 sa pre žiakov 5. a 6. ročníka konala otvorená hodina volejbalu. Žiaci si pozreli ukážky profesionálnych hráčov, a potom si sami vyskúšali základné techniky hry. Zistili, že i trénovaním volejbalu možno zmysluplne tráviť voľný čas.

• Veselá tržnica

• Do galérie Veselá tržnica boli pridané fotografie.

13. júna 2018 pripravili pani vychovávateľky v našom ŠKD Srdiečko zábavno-náučné popoludnie pod názvom Veselá tržnica, kde si deti nielen zašportovali a zabavili sa, ale taktiež si zdokonalili svoju finančnú gramotnosť. Za športové výhry totiž mohli "nakupovať".