• Súťaž o najkrašiu triedu

• V žiackej súťaži o najkrajšiu jesennú výzdobu na druhom stupni zvíťazila 5.B. Okrem krásnej prírodnej výzdoby pripravili i viacero dekorácií k téme Helloweenu. Gratulujeme a tešíme sa, že k nám na druhý stupeň prišli takí šikovní, samostatní a kreatívni žiaci. Bližšie vo fotoalbume po kliknutí na obrázok.

• Vyhodnocovacia správa 2016/2017

• Na stránku školy v sekcii Dokumenty školy sme uverejnili Vyhodnocovaciu správu o výsledkoch a podmienkach výchovno-vzdelávacej činnosti našej školy v školskom roku 2016/2017 spolu s prílohami. K nahliadnutiu po kliknutí na obrázok.

• Poznávacia exkurzia

• Žiaci ôsmeho a deviateho ročníka sa zúčastnili poznávacej exkurzie do jaskyne Domica a kaštiela Betliar. Pri návšteve najdlhšej jaskyne Národného parku Slovenský kras videli okrem iného vzácne archeologické nálezy a v Betliari, okrem umeleckých zbierok, najväčší historický park i vzácnu knižnicu obsahujúcu 15 000 zväzkov kníh.

• Úspechy v cezpoľnom behu

• Kde sa zjaví naša Zuzka Michaličková, tam súperom zamrzne úsmev na tvári, pretože každý vie, že patrí k top športovcom na Slovensku vo svojej vekovej kategórií. Jej srdcovkou je triatlon, ale počas sezóny reprezentuje našu školu i v iných súťažiach. Túto jeseň sa zúčastnila krajského kola a majstrovstiev Slovenska v cezpoľnom behu. Získala tri medaily! Gratulujeme, obdivne tlieskame a držíme palce do ďalších súťaží!

• Športový deň v ŠKD

•

Deti z ŠKD sa vybrali so svojimi vychovávateľkami zašportovať si na Hradisko. A ako to dopadlo si môžete pozrieť po kliknutí na obrázok.

• Šarkaniáda 3.ročník

•

Tretiaci sa v piatok 20.10. vybrali šantiť na Hradisko so šarkanmi. Ako sa im lietalo a ako sa vybláznili deti aj dospeláci, uvidíte po kliknutí na obrázok.

• Budatínsky rínok

• V sobotu 21.10. sa vybrali členovia športovo-turistického krúžku na Budatínsky rínok. Počasie im síce veľmi neprialo, ale aspoň si pozreli rôzne stánky, krásne sovy a videli vystúpenie tanečníkov. Nechýbali medzi nimi ani dievčatá z našej školy. Viac po kliknutí na obrázok.

• Materiálna a finančná zbierka pre žilinský útulok

• Vďaka vám všetkým, sa na škole vyzbierali deky, uteráky, granule, konzervy, piškóty, hračky a 170€. Všetko sme to hafanom zaviezli a psíky boli aspoň chvíľku šťastné. Foto z útulku uvidíte po kliknutí na obrázok.

• Ukážková hodina Kin-Ballu

• Poznáte Kin-Ball? Naši žiaci už áno. Vďaka ukážkovej hodine sa zoznámili s touto novou športovou kolektívnou hrou na Slovensku. Bližšie po kliknutí na obrázok.

• Dni nádeje 2017

• V rámci 23. ročníka celoslovenského protidrogového festivalu Dni nádeje, sa naša škola zúčastnila sprievodnej akcie Beh nádeje. Bližšie vo fotoalbume po kliknutí na obrázok.

• Deň zdravej výživy - 1.stupeň a ŠKD

• Pondelok 16.10. bol venovaný zdravej výžive. Naše šikovné deti z 1.stupňa so svojimi pani učiteľkami pripravili úžasné tvorivé dielne a divadielko. Mladším kamarátom tak ukázali, že aj zdravé jedlo môže byť veľmi chutné. Do akcie sa zapojili poobede aj niektoré p.vychovávateľky. Viac uvidíte po kliknutí na obrázok.

• Deň duševného zdravia 1.stupeň

• Naši žiaci si v utorok 10.10. pripomenuli Deň duševného zdravia a obliekli sa do pozitívnych farieb. Ich kreativitu môžete oceniť pri hlasovaní, ktoré bude čoskoro spustené. Viac uvidíte po kliknutí na obrázok.

• Bábkové predstavenie z Prahy

• Po rokoch k nám zase zavítali úžasní ľudia z Prahy, ktorí pripravili našim deťom na 1.stupni nádherné predstavenie. Žiaci i dospeláci boli nadšení, čo môžete vidieť aj na fotkách. Stačí kliknúť na obrázok.

• So zvieratkom v škole

• Streda 4.10. patrila na našej škole zvieratkám - mali sme veľmi obľúbenáý Deň zvierat.. A bolo ich tu naozaj neúrekom (kliknite si na obrázok). Ďakujeme všetkým, ktorí doniesli niečo aj pre zvieratká v žilinskom útulku, či už to boli peniaze, deky, piškóty, hračky alebo jedlo.

• Športovo-turistický krúžok a Relax centrum

• Športovo--turistický krúžok začal svoju činnosť v sobotu 7.10. Vybrali sme sa vláčikom do Rajeckých Teplíc, aby sme sa vyšantili v  Relax centre Konská. Viac uvidíte po kliknutí na obrázok

• 1.zasadnutie žiackeho parlamentu

• V piatok 6.10. sa konalo slávnostné zahájenie žiackeho parlamentu. Všetci členovia pod vedením svojej predsedníčky zložili slávnostný sľub. Veríme, že sa im v práci bude dariť.

• Začiatok školského roka

• V pondelok 4.9. sa opäť otvorili brány našej školy.. Privítali sme aj 78 prváčikov, ktorým želáme, nech sa im darí. Všetkým prajeme úspešný školský rok. Viac fotiek uvidíte po kliknutí na obrázok.