• Capoeira

• Poznáte toto bojové umenie? Ani my sme nepoznali. Prezentácia členov žilinského klubu Capoeira Oxumare nám však mnohé priblížila. Fotoalbum z akcie po kliknutí na obrázok a bližšie informácie o klube TU.

• Ženský zákon

• Divadelný krúžok pani učiteľky Mgr. Horáčkovej v júni zorganizoval vďaka finančnej podpore Nádacie Kia predstavenie Ženský zákon. Bližšie o predstavení pozri a čítaj vo fotoalbume po kliknutí na obrázok.

• Finále Projektového dňa 2017

• V školskom roku 2016/2017 sme úspešne zorganizovali 6. ročník finále medziškolskej súťaže projektov žiakov 8. ročníka "Projektový deň 2017". Aký bol priebeh a výsledky môžete bližšie čítať vo fotoalbume po kliknutí na obrázok. Podrobné informácie o súťaži TU.

• Dažďový tanec

• Keď máme dažďovú záhradu, prečo by sme nemohli mať aj dažďový tanec? Súťaž o naj dažďový tanec prebehla v júni a víťazom sa stali žiaci z 3.A. Pochvala patrí ale všetkým,  ktorí si dali tú námahu a tanec nacvičili.

• Didaktické hry

•

Didaktické hry na 1.stupni sú zamerané na ochranu života a zdravia. Ako sa s tým popasovali naši žiaci si môžete pozrieť po kliknutí na obrázok.

• Tržnica v ŠKD

• Pani vychovávateľky vymysleli pre svoje deti v ŠKD zase niečo nové. Tentokrát to bola tržnica, kde deti absovlovali rôzne stanovištia, za ktoré získali peniažky. za tie si potom mohli kúpiť rôzne veci na tržnici. Takto si v praxi vyskúšali finančnú gramotnosť, ktorá je pre život veľmi dôležitá.

• Záverečné zasadnutie školského parlamentu

• Vo štvrtok 29.6. bolo slávnostné záverečné zasadnutie školského parlamentu. Pani riaditeľka poďakovala všetkým žiakom za aktívnu účasť, ako aj pani učiteľkám Boguskej a Muščíkovej za vynikajúcu prácu. Prebehli aj voľby: novou predsedníčkou sa stala Nikola Jánošíková a podpredsedníckou Valentína Stoilová. Blahoželáme!

• What would you like?

• I would like strawberries with chocolate... alebo dala by som si  jahody s čokoládou. Takto netradične sa rozlúčili žiaci 3.A a 3.B s tohtoročnou angličtinou. Mňa, boli to dobrotky. Všetkým prajeme krásne leto.

• Školská športová liga

• V školskej športovej lige 2016/2017 naši žiaci získali v celkovom hodnotení 3. miesto. Gratulujeme! Výsledková listina po kliknutí na obrázok. Fotoalbum z odovzdávania ocenení TU.

• Farebná chémia

• Pozrite si v našom fotoalbume krátku ukážku "farebného" experimentovania našich ôsmakov. Bližšie po kliknutí na obrázok.

• Aquacity za odmenu

• Tento rok si tí najaktívnejší žiaci Žiackeho parlamentu a najlepší z jednotlivých tried užili super výlet v Aquacity Poprad. Bližšie po kliknutí na obrázok.

• Viem, čo zjem

• Ďalšie pekné umiestnenie pre našu školu! V celoslovenskej súťaži "Viem, čo zjem" získala 4.B trieda pekné 3.miesto. Pochváliť treba aj žiakov zo 4.C,  ktorí mali tiež krásne aktivity. Viac po kliknutí na obrázok....

• Po stopách Čachtickej pani

• Pozrite sa v našom fotoalbume, ako bolo našim šiestakom na koncoročnom výlete, v ktorom išli po stopách Čachtickej pani a miniatúr. Bližšie po kliknutí na obrázok.

• Preteky v orientačnom behu /OB/

• 31. mája sa konalo krajské kolo v OB štvorčlenných družstiev žiakov a žiačok ZŠ.  Pretekov sa zúčastnili aj žiaci z našej školy. Všetci, ktorých tento šport oslovil, sa môžu tešiť! Od budúceho školkého roka bude na našej škole krúžok orientačného behu.

• Záverečná akcia športovo-turistického krúžku

• Krásne počasie, jazda vlakom, opekačka, zábava s vodou, hra aktivity, zmrzlina... to všetko zažili členovia športovo-turistického krúžku na svojej poslednej akcii. Viac uvidíte po kliknutí na obrázok.

• Koniec zberu

• Zber druhotných surovín na našej škole končí v piatok 16.6.2017 o 14:00 hodine. Po tomto termíne budú zberové aktivity žiakov vyhodnotené a najlepší jednotlivci budú odmenení pani riaditeľkou dňa 21.6.2017.

• Dodatočné prijatie žiakov do 1.ročníka

• Do našej ZŠ na Hájiku volajú viacerí rodičia kvôli  dodatočnému prijatiu dieťaťa do 1.ročníka. Z toho dôvodu oznamujeme, že v školskom roku 2017/2018 otvárame 4 prvé triedy, do ktorých je ešte možné deti prijať. V prípade záujmu môžete kedykoľvek prísť alebo kontaktujte priamo p.zástupkyňu Pistovčákovú.