• Športovo-turistický krúžok

• Ďalší pekný výletový deň nášho športovo-turistického krúžku, tentokrát do žilinského lesoparku na akciu Zóna bez peňazí. Bližšie vo fotoalbume.

• Zručnosti pre úspech

• Dňa 15. 11. 2016 sa v Školských dielňach, Košická 2, Žilina uskutočnil štvrtý ročník akcie „Zručnosti pre úspech“. Žiaci deviatych ročníkov si prišli „zmerať“ svoje zručnosti, vedomosti a znalosti v trojčlenných družstvách. Jednotlivé tímy plnili súťažné úlohy na deviatich stanovištiach. Bližšie info kliknutím na obrázok.

• Cosmos discovery

• 16.11.2016 sme sa so žiakmi zúčastnili výstavy Cosmos Discovery, ktorá je najväčšia putovná výstava o kozmonautike na svete. Naši žiaci si vyskúšali aké je to riadiť raketoplán či vstúpiť na palubu vesmírnej stanice. Bližšie po kliknutí na obrázok.

• Imatrikulácie prvákov

• Tak už sa dočkali... vo štvrtok 10.11. boli naši prváčikovia slávnostne pasovaní pani riaditeľkou za riadnych žiakov našej školy. Túto krásnu akciu im spríjemnili niektorí naši deviataci,  ktorí im pripravili krásny program. Viac uvidíte po kliknutí na obrázok.

• Exkurzia v Osviečime

• I v tomto školskom roku si naši najstarší žiaci pripomenuli na exkurzii v Osviečime hrôzy 2. svetovej vojny. Bližšie po kliknutí na obrázok.

• Mestská liga vo futsale

• Opäť začala mestká športová liga. Naši chlapci z 5. a 6. ročníka začali prvými zápasmi proti futsalistom zo ZŠ Martinská a ZŠ Teplička.

• Telesná a športová výchova

• Telocvičňa je na našej škole určite najobľúbenejším miestom žiakov. A že je tam poriadne živo, si môžete pozrieť vo fotoalbume po kliknutí na obrázok.

• Vyhodnotenie Dňa duševného zdravia

• Zdá sa, že podľa ankety Dňa duševného zdravia sú na dobrú náladu v škole najvhodnejšie pásiky :D . Ak pásiky nepomohli nálade, určite pomohli k skladkej odmene. Po kliknutí na obrázok si môžete pozrieť triedy vo víťazných outfitoch spolu s odmenami.