• Olympiáda v anglickom jazyku

• Olympiáda v anglickom jazyku - Obrázok 1

Na prvom stupni už vedia, kto sú "najtopmakači" v angličtine na našej škole. Bližšie pozri vo fotoalbume po kliknutí na obrázok.

• Športovo-turistický krúžok

• Športovo-turistický krúžok - Obrázok 1

Ďalší pekný výletový deň nášho športovo-turistického krúžku, tentokrát do žilinského lesoparku na akciu Zóna bez peňazí. Bližšie vo fotoalbume.

• Zručnosti pre úspech

• Zručnosti pre úspech - Obrázok 1

Dňa 15. 11. 2016 sa v Školských dielňach, Košická 2, Žilina uskutočnil štvrtý ročník akcie „Zručnosti pre úspech“. Žiaci deviatych ročníkov si prišli „zmerať“ svoje zručnosti, vedomosti a znalosti v trojčlenných družstvách. Jednotlivé tímy plnili súťažné úlohy na deviatich stanovištiach. Bližšie info kliknutím na obrázok.

• Cosmos discovery

• Cosmos discovery - Obrázok 1

16.11.2016 sme sa so žiakmi zúčastnili výstavy Cosmos Discovery, ktorá je najväčšia putovná výstava o kozmonautike na svete. Naši žiaci si vyskúšali aké je to riadiť raketoplán či vstúpiť na palubu vesmírnej stanice. Bližšie po kliknutí na obrázok.

• Imatrikulácie prvákov

• Imatrikulácie prvákov - Obrázok 1

Tak už sa dočkali... vo štvrtok 10.11. boli naši prváčikovia slávnostne pasovaní pani riaditeľkou za riadnych žiakov našej školy. Túto krásnu akciu im spríjemnili niektorí naši deviataci,  ktorí im pripravili krásny program. Viac uvidíte po kliknutí na obrázok.

• Pietna spomienka na parašutistov

• Pietna spomienka na parašutistov - Obrázok 1

Žiaci našej školy sa zúčastnili aj pietnej akcie kladenia vencov pri pamätníku parašutistov na Hájiku.

• Exkurzia v Osviečime

• Exkurzia v Osviečime - Obrázok 1

I v tomto školskom roku si naši najstarší žiaci pripomenuli na exkurzii v Osviečime hrôzy 2. svetovej vojny. Bližšie po kliknutí na obrázok.

• Mestská liga vo futsale

• Mestská liga vo futsale - Obrázok 1

Opäť začala mestká športová liga. Naši chlapci z 5. a 6. ročníka začali prvými zápasmi proti futsalistom zo ZŠ Martinská a ZŠ Teplička.

• Športovo-turistický krúžok v škole

• Športovo-turistický krúžok v škole - Obrázok 1

Menší i väčší športovci sa zase vyšantili v sobotu 5.11. na športovo-turistickom krúžku. Viac uvidíte po kliknutí na obrázok.

• Telesná a športová výchova

• Telesná a športová výchova - Obrázok 1

Telocvičňa je na našej škole určite najobľúbenejším miestom žiakov. A že je tam poriadne živo, si môžete pozrieť vo fotoalbume po kliknutí na obrázok.

• Vyhodnotenie Dňa duševného zdravia

• Vyhodnotenie Dňa duševného zdravia - Obrázok 1

Zdá sa, že podľa ankety Dňa duševného zdravia sú na dobrú náladu v škole najvhodnejšie pásiky :D . Ak pásiky nepomohli nálade, určite pomohli k skladkej odmene. Po kliknutí na obrázok si môžete pozrieť triedy vo víťazných outfitoch spolu s odmenami.