• Európsky týždeň mobility a naši tretiaci

• Európsky týždeň mobility alebo aj týždeň bez áut je super akcia. Vo štvrtok 22.9. sa jej zúčastnilo aj našich 15 tretiakov a prežili super dopoludnie. Okrem toho získali v súťaži 2. miesto spomedzi žilinských škôl. Blahoželáme...

• Ukážky basketbalu

• V piatok 16.9. predviedli staršie dievčatá - basketbalistky tento krásny šport aj deťom z 1.stupňa. Dievčatá, ktoré majú chuť hrať basketbal pod vedením skúsených trénerov, majú možnosť trénovať na našej škole a zúčastňovať sa turnajov doma i v zahraničí. A ako to vyzerá si môžete pozrieť po kliknutí na obrázok.

• Školský zber

• Školský zber druhotných surovín začína od pondelka 12.9. 2016. Zbierame starý papier (zviazaný) a batérie (okrem autobatérií). Nezbierame ekopaky - viacvrstvové nápojové obaly (zmeny v legislatíve spôsobili, že firma Kuruc v nasledujúcom období ekopaky od nás už nebude odoberať).

• Vitajte v škole

• V pondelok 5.9. sa opäť otvorili brány našej školy. Všetkým žiakom, no najmä nulťáčikom a prváčikom, prajeme veľa úspechov, rodičom veľa trpezlivosti a pedagogickým pracovníkom šikovných žiakov a ústretových rodičov. Fotky uvidíte po kliknutí na obrázok alebo vo fotoalbume.