• Exkurzia z chémie

• Naši šiestaci vo štvrtok 19.5.2016 putovali po stopách minerálnych vôd v kúpeľoch Nimnice. Bližšie vo fotoalbume po kliknutí na obrázok.

• Exit tour na druhom stupni

• 30. mája pripravil Exit tour celodenný preventívny program pre starších žiakov. Zo začiatku prijatý rozpačito, ale záver už bol plný energie a zážitkov. Ďakujeme za zdieľanie osobných skúseností i možnosti zaspíkovať si! Fotoalbum po kliknutí.

• Naše futbalistky

• Ani naše žiačky sa nedali zahanbiť a v MO vo futbale starších dievčat ZŠ Jednota Cup vyhrali 2. miesto. Héééja, héééja 2. miesto!!

• Štúrov Zvolen

• 10. mája 2016 zvíťazila naša žiačka Eliška Luptáková z 8.A v regionálnej súťaži v rétorike Štúrov Zvolen a postupuje do celoslovenského kola. Gratulujeme!

• S hadom na zebre

• Aj tento školský rok sa naša škola zúčastní so žiakmi 5. ročníka dopravnej hry s názvom „S hadom na zebre“, ktorá je súčasťou kampane pre základné školy k podpore  udržateľného cestovania – chôdza, jazda na bicykli, cestovanie verejnou dopravou príp. spolujazda pre cesty do školy. Začíname 2.5.2016.

• Dažďová záhrada

• 22. apríla 2016 sa na našej škole konala záverečná konferencia k projektu Dažďová záhrada - miesto pre inšpiráciu, poznanie, činy i relax, spojená so slávnostným otvorením a prehlliadkou záhrady. Bližšie info po kliknutí na obrázok.

• Projekty na vlastivede 4.C

• Aj na hodinách vlastivedy sa učia žiaci vypracovávať projekty. Ako to zvládli šikovní žiaci zo 4.C sa môžete presvedčiť sami.

• Plavecký kurz

•

V apríli sa žiaci 0.-3.ročníka zúčastnili plaveckého kurzu pod vedením skúsených plavčíkov z plaveckej školy NEREUS. A ako to vyzeralo, uvidíte po kliknutí na obrázok.