• Volejbalový turnaj učiteľov

• V piatok 15.4. sa na našej škole konal volejbalový turnaj učiteľov medzi 4 školami. Za našu školu hrali výborne p.učiteľky Galovičová, Kalmanová, Tureková a Ružbarská, ktorým úspešne pomáhali 2 šikovní chlapi. A výsledok? Skončili sme na 1.mieste a získali tak víťazný pohár. Gratulujeme!

• Okresné kolo Pytagoriády

• Úspešní riešitelia okresného kola Pytagoriády, ktoré sa konalo 9.3.2016, obstáli vo veľkej konkurencii žiakov všetkých škôl v okrese Žilina. Gratulujeme "NAŠIM MOZGOM" a sme na vás pyšní!!!

• Čitateľský maratón

• V uplynulých dňoch na našej škole prebehol tradičný čitateľský maratón. Zapojili sa doň žiaci 5. a 6. ročníka, ktorí počas hodín SJL čítali povesti od M. Ďuríčkovej. Foto po kliknutí na obrázok + informačný plagát.

• Športovo-turistický krúžok

• Konečne nastala jar a decká zo športovo-turistického krúžku vyrazili von... A ako to všetko dopadlo si môžete pozrieť po kliknutí na obrázok.

• Deň učiteľov

• 28. marec patrí všetkým učiteľom a vychovávateľom. Tí naši oslávili svoj deň spoločným slávnostným posedením, kde im za prácu poďakovala p.riaditeľka Halečková a predseda OZ Hájik deťom p. Kaličák.

• Hands up crew alebo čarovanie s loptou

• Úžasný zážitok mali žiaci v piatok 1.apríla. Traja mladí muži zo skupiny Hands up crew im ukázali čo všetko sa dá robiť s loptou. Pozrite si fotky, stojí to za to.

• Zápis do 0. a 1.ročníka

• Na škole už prebehol úspešný zápis detí do 1. a 0.ročníka. Ďakujeme rodičom za dôveru a tešíme sa na prácu s budúcimi nulťáčikmi a prváčikmi. Tí, ktorí nestihli zapísať dieťa v riadnom termíne, môžu tak urobiť kedykoľvek po dohovore s p.zástupkyňou Šenkovou.