• Lyžiarske preteky

•

Pridali sme fotoalbum z Lyžiarskych pretekov o pohár primátora mesta Žiliny pre základné školy. Bližšie pozri po kliknutí na obrázok.

• Valentínska pošta

• Valentínska pošta v piatok urobila mnohým žiakom radosť. Kto sa tešil viac - odosielatelia alebo adresáti? Bližšie v našej fotoreportáži po kliknutí na obrázok.

• Karneval na 1. stupni

• Fotoalbum z výborného karnevalu na prvom stupni, ktorý bol i tento školský rok plný fantastických masiek. Posúďte sami po kliknutí na obrázok.

• Školský ples

•

Pripravili sme pre Vás fotoalbum z rodičovského Školského plesu 2016. Otvoríte kliknutím na obrázok.

• Školské kolo biblickej olympiády

• Dňa 26.1.2016 sa konalo školské kolo biblickej olympiády, kde si žiaci zmerali sily v poznatkoch z Biblie. Na 1. mieste sa umiestnila žiačka 6.C triedy - Sofia Rumanová, 2. miesto obsadil Richard Mintál z 5.C a 3. miesto patrí Nikolete Šeligovej z 8.B. Víťazom srdečne blahoželáme!

• Vyhodnotenie zberu

• 28. januára 2016 si 40 žiakov našej školy prevzalo diplomy a sladké odmeny za pekné výsledky v školských zberoch druhotných surovín z rúk pani riaditeľky školy. Fotoalbum po kliknutí na obrázok.

• Školské kolo olympiády z francúzskeho jazyka

• Koncom januára sa na našej škole uskutočnila olympiáda z FJ, kde  v kategórii 1A zvíťazila Lucia Harciníková zo 7.C, v kategórii 1B - Katarína Tomusová z 9.A a v kategórii 1C obsadil 1. miesto Daniel Saberi. Víťazom srdečne blahoželáme!