• Vianočná besiedka v 3.C

• Aj žiaci z 3.C si s pani učiteľkou nacvičili krásny vianočný program na ich besiedku. A že sú deti naozaj šikovné,  potvrdili aj rodičia a vidno to aj z fotiek. Stačí len kliknúť na obrázok.

• Čarovný večer v 3.B

• Žiaci 3.C triedy zažili spolu s pani učiteľkou, p.vychovávateľkou a rodičmi čarovný večer. Najskôr mali kultúrny program, potom vytvárali výrobky, hrali sa a nakoniec ich čakalo spanie v škole. O tom, že bolo naozaj dobre, svedčia aj fotky.

• Vianočná besiedka v ŠKD

• V stredu 16.12. bolo cítiť v škole nádhernú vianočnú atmosféru. To naše šikovné deti pripravili so svojimi pani vychovávateľkami VIANOČNÚ BESIEDKU pre rodičov a iných príbuzných. A že to naozaj bolo nádherné, môžete vidieť aj po kliknutí na obrázok.

• Prišiel k nám Mikuláš...

• Deti sa už od rána nemohli dočkať, či naozaj príde... A on prišiel. Dedko Mikuláš, čert aj anjelikovia navštívili každú triedu...porozdávali darčeky, čert postrašil nezbedníkov a oni zase jeho... proste bola zábava.

• Projekt z vlastivedy - 4.C

•

Aj žiaci na 1.stupni dokážu robiť nádherné projekty. Dôkazom toho sú aj žiaci 4.C triedy a ich projekt z vlastivedy. Viac uvidíte po kliknutí na obrázok.

• Návšteva škôlkárov - predškolákov

• V stredu 2.12. privítali naši prváci s pani učiteľkami  svojich menších kamarátov - budúcich školákov z materskej škôlky. Veríme, že sa deťom u nás páčilo a že ich v apríli privítame na veselom zápise do 1.triedy.