• Úspechy a ocenenia

      • Prehľad úspechov a ocenení našich žiakov

      •  

        Od školského roku 2017/2018 naša škola uvádza prehľad úspechov a ocenení žiakov vo všetkých vzdelávacích oblastiach. Pre rýchlejšiu orientáciu je možné použiť filter, umiestnený nižšie,  v ktorom možno vyhľadať úspechy a ocenenia na základe zvolených kritérií, kolónka "Vyhľadať" momentálne reaguje len na filtrovanie podľa názvu súťaže.

        Na všetkých uvedených žiakov sme pyšní, gratulujeme im a tešíme sa, že môžeme ich úspechy prezentovať a oceniť i takýmto súhrnným verejným prehľadom.

    • Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2017 / 2018

    • Celoštátne kolo

        • Zuzana Michaličková

        • 3. miesto
        • Cezpoľný beh · Celoštátne kolo · 2017 / 2018
    • Krajské kolo

        • Štefánia Michaličková

        • 3. miesto
        • Cezpoľný beh · Krajské kolo · 2017 / 2018
        • žiačka 5.C triedy
        • Zuzana Michaličková

        • 1. miesto
        • Cezpoľný beh · Krajské kolo · 2017 / 2018
        • žiačka 9.A triedy
    • Okresné kolo

        • Milan Petrík

        • 2. miesto
        • Zručnosti pre úspech · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Samuel Tvrdý

        • 2. miesto
        • Zručnosti pre úspech · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Dominik Bravček

        • 2. miesto
        • Zručnosti pre úspech · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Kristína Buchelová

        • 2. miesto
        • Technická olympiáda · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • kategória A
        • Milan Petrík

        • 2. miesto
        • Technická olympiáda · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • kategória A
        • Valéria Gabajová

        • 2. miesto
        • Dary zeme · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • kategória /od 11 do 15 rokov/
        • Štefánia Michaličková

        • 2. miesto
        • Beh 17. novembra · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • kategória mladších žiačok
        • Zuzana Michaličková

        • 1. miesto
        • Beh 17. novembra · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Kategória starších žiačok
        • Lenka Kuhajdová

        • 2. miesto
        • Majstrovstvá okresu v bedmintone · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Paulína Počinková

        • 2. miesto
        • Majstrovstvá okresu v bedmintone · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Zuzana Michaličková

        • 1. miesto
        • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Kategória družstiev - dievčatá
        • Štefánia Michaličková

        • 1. miesto
        • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Kategória družstiev - dievčatá
        • Kristína Buchelová

        • 1. miesto
        • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Kategória družstiev - dievčatá
        • Erik Gavlák

        • 2. miesto
        • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Kategória družstiev - chlapci
        • Martin Bugáň

        • 2. miesto
        • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Kategória družstiev - chlapci
        • Ivan Ondrejík

        • 2. miesto
        • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Kategória družstiev - chlapci
    • Školské kolo

        • David Saberi Kochesfahani

        • 1. miesto
        • Olympiáda z francúzskeho jazyka · Školské kolo · 2017 / 2018
        • kategória 1C