• V dňoch 3. - 5. apríla 2024 sa bude v čase od 14:00 do 18:00 hod. konať zápis žiakov do prvého ročníka. Pred zápisom je potrebné do 3.4. do 12:00 hod. vyplniť elektronickú prihlášku (ak potrebujete pomoc s vyplnením, napíšte nám na zsmladosti.hajik@gmail.com).
          • Odovzdanie Mikulášskej pošty

Tradičná Mikulášska pošta na našej škole bola aj tento rok veľmi milým spestrením blížiacich sa vianočných sviatkov. Mikuláš so svojimi pomocníkmi potešili našich malých, ale nezaostávali ani "druhostupniari" či zamestnanci školy. Pozrite foto, ako to prebiehalo 🙂

• Vyzdvihovanie detí z ŠKD systémom Bellhop

Pripravili sme pre vás a vaše deti novinku v spôsobe vyzdvihnutia detí zo Školského klubu detí (ŠKD). V nasledujúcom období bude uvedené do prevádzky nové zariadenie – čipový systém BELLhop. Ide o nový elektronický systém vyvinutý priamo pre školské kluby spoločnosťou NeurIT.  Bližšie informácie TU.

• Vianočné dielne 4. oddelenia ŠKD

Dňa 7.12. neprišli do 2.B ŠKD len žiaci, ale svojou návštevou nás potešili aj rodičia a starí rodičia. Spoločne sme v dobrej nálade pracovali a vytvorili sme krásne vianočné venčeky. Ďakujem za účasť všetkým!

• Vianočné tvorivé dielne - 5. oddelenie ŠKD

Vo štvrtok 7.12.2023 sa konali v ŠKD v 5. oddelení (2.C a časť 2.A) vianočné tvorivé dielne. Deti spolu s rodičmi vyrábali handmade výrobky s vianočnou tematikou - servítkovou metódou oživili drevené svietniky a z dielne pani Mičovej, mamičky Paťka Miča  z 2.C,  sme si vyskúšali vyrobiť anjelikov. Svojou tvorivosťou prispela aj pani triedna učiteľka z 2.C Katka Jurgová. Rodičia prispeli nielen svojou šikovnosťou a dobrou náladou, ale aj chutným občerstvením. Ďakujeme všetkým zúčastneným - deťom, rodičom, pani triednej učiteľke a pomocníčke Marianke.

• Vianočné dielne u námorníkov

V 1.A. sme mali vianočné dielničky, kde sme spolu aj s rodičmi vyrobili krásne výrobky, ktoré sa budú tiež predávať na vianočných trhoch.

• Vianočné tvorivé dielne - 2. oddelenie ŠKD

Rybičky a mravčekovia z 2. oddelenia ŠKD spoločne so svojimi rodičmi vytvárali krásne vianočné dekorácie, ktoré predstavia na Vianočných trhoch v dňoch 12. a 13.12. vo vestibule školy. Takýmto spôsobom si spoločne aj s p. učiteľkou a p. vychovávateľkou spríjemnili adventný predvianočný čas.