• V dňoch 3. - 5. apríla 2024 sa bude v čase od 14:00 do 18:00 hod. konať zápis žiakov do prvého ročníka. Pred zápisom je potrebné do 3.4. do 12:00 hod. vyplniť elektronickú prihlášku (ak potrebujete pomoc s vyplnením, napíšte nám na zsmladosti.hajik@gmail.com).
        • Skrátené vyučovanie

Oznamujeme vám, že v piatok 22. decembra 2023 bude skrátené vyučovanie podľa tohto rozpisu. Školský klub detí bude fungovať do 15:30 hod. Obedy vydávame v čase od 10:55 do 13:00 hod. Ďakujeme za pochopenie!

• Vianočné trhy 2023 sú úspešne za nami

Dňa 12.12.-13.12.2023 sa konali na našej škole Vianočné trhy a ako každý rok sa vydarili. V príjemnej predvianočnej atmosfére si návštevníci mohli zakúpiť krásne a rozmanité výrobky našich detí, ktoré vyrobili spoločne so svojími rodičmi v ŠKD, za čo im patrí veľké poďakovanie. Zároveň chceme poďakovať aj všetkým p.vychovavateľkám a p.asistentkám Evke Blaškovej, Miške Kolárikovej a Maťke Hýllovej, ktoré pomohli pri predaji.

Výťažok z predaja pôjde na nákup hračiek do ŠKD.

• Odhlásenie obedov

Vážení rodičia, z dôvodu koncoročnej uzávierky Vás chcem poprosiť o prípadné odhlášky z obedov na dni od 20. - 22.12.2023 do utorka 19.12.2023 do 12 tej hod. Neodhlásené obedy si môžete vyzdvihnúť v školskej jedálni. Za pochopenie ďakujem

vedúca školskej jedálne

• Odovzdanie Mikulášskej pošty

Tradičná Mikulášska pošta na našej škole bola aj tento rok veľmi milým spestrením blížiacich sa vianočných sviatkov. Mikuláš so svojimi pomocníkmi potešili našich malých, ale nezaostávali ani "druhostupniari" či zamestnanci školy. Pozrite foto, ako to prebiehalo 🙂

• Vyzdvihovanie detí z ŠKD systémom Bellhop

Pripravili sme pre vás a vaše deti novinku v spôsobe vyzdvihnutia detí zo Školského klubu detí (ŠKD). V nasledujúcom období bude uvedené do prevádzky nové zariadenie – čipový systém BELLhop. Ide o nový elektronický systém vyvinutý priamo pre školské kluby spoločnosťou NeurIT.  Bližšie informácie TU.

• Vianočné dielne 4. oddelenia ŠKD

Dňa 7.12. neprišli do 2.B ŠKD len žiaci, ale svojou návštevou nás potešili aj rodičia a starí rodičia. Spoločne sme v dobrej nálade pracovali a vytvorili sme krásne vianočné venčeky. Ďakujem za účasť všetkým!