• Projektový deň – tržnica

Žiaci 2.A v  projektovom dni - tržnica si zážitkovou formou preverili ako pracovať s peniazmi. Deti si pripravili stánky s občerstvením, domácimi výrobkami, hračkami a pod, ktoré ponúkali na predaj nielen spolužiakom, ale na svoje si prišli i pani učiteľky. Deň bol plný kreativity, zábavy, poučenia a zážitkov.

• Krúžok Z každého rožku trošku

Aj v novom kalendárnom roku sa deti na krúžku hrali a pracovali ako včeličky. Venovali sa finančnej gramotnosti, stavbám z kociek, vyrábali valentínky, zažehľovali svoje výtvory, športovali, hrali sa na bacila a krvinky..., prosto bola to vždy zábava. Viac o činnosti detí uvidíte vo fotoalbume.

• Divadielko 2.B

Deti 2.B sa na chvíľu stali hercami a pod vedením p.učiteľky Janky Hulinkovej nacvičili rozprávku O medovníkovej chalúpke. Svojím vystúpením potešili prvákov, druhákov a nezabudli ani na predškolákov zo škôlky. Mohli sa tak poučiť, že dobro víťazí nad zlom.

• Poďakovanie ku Dňu otvorených dverí

Chceme sa veľmi pekne poďakovať všetkým zapojeným zamestnancom školy (učiteľkám, vychovávateľkám, asistentkám či učiteľom a odbornému tímu) za výborne pripravený DOD. Zúčastnilo sa ho vyše 120 detí s rodičmi či starými rodičmi a nás veľmi tešia samé pozitívne ohlasy.

• Poďme spolu získať ďalšie knihy do žiackych knižníc

Zapojte sa do čitateľskej súťaže s KUBOM - Hľadáme čitateľské hviezdy a vyhrajte skvelé ceny pre seba aj našu školu! Súťaž prebieha od 15. marca do 30. apríla, tak neváhajte ani chvíľočku, začnite čítať už teraz a zažiarte na čitateľskom nebi!

Súťaž je určená pre všetkých, ktorí využívaju školskú digitálnu knižnicu KUBO EDU. K víťazstvu sa dá jednoducho prečítať. Najsčítanejšie školy čakajú parádne knižné odmeny. Špeciálna cena – nový iPad, ktorý uľahčuje prístup k vzdelávaniu – čaká na individuálneho víťaza.

Ak budeš čítať pod školským kódom, pomôžeš nám získať balík kníh pre školu do žiackych knižníc. Ak chceš zabojovať o iPad, čítaj pod vlastným kontom a profilom. Našiel si knihu, ktorú chceš čítať pod svojím profilom, ale je zamknutá? Oslov svoju pani učiteľku a knižku ti rada odomkne.